Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Porażka w pierwszym sparingu
Rezerwy

W niedzielę 12 lipca Powiślak II Końskowola rozegrał pierwszy mecz towarzyski po długiej przerwie. Rywalem drużyny Michała Bickiego był KS Ciecierzyn. Spotkanie rozpoczęło się od utraty bramki - już w 1' skrzydłowy gości przedostał się prawą stroną boiska i pokonał naszego bramkarza. Natomiast w 20' zawodnik testowany Powiślaka ominął obrońców i umieścił piłkę w siatce. Tuż przed przerwą Przemysław Czarnobil uderzył z dystansu i dał nam prowadzenie. Po pierwszej połowie widniał wynik 2:1.

W przerwie trener Bicki dokonał siedmiu zmian i obraz gry nieco się zmienił. W 47' po faulu w defensywie sędzia odgwizdał rzut wolny dla KSu, z którego padła bramka po błędnym ustawieniu Damiana Wójcika. Niespełna dziesięć minut później przyjezdni po raz kolejny wykorzystali błędy w defensywie i zdobyli bramkę na 2:3. Powiślak miał swoje okazje, jednak nie potrafił ich wykorzystać, a jak mawia przysłowie "niewykorzystane sytuacje się mszczą". Tak też się stało w 75' kiedy to straciliśmy gola na 2:4. W 84' Przemysław Czarnobil ustalił wynik meczu, który ostatecznie zakończył się porażką Powiślaka II 3:4.

Skład Powiślaka II
Damian Wójcik - Przemysław Czarnobil, Jakub Stalęga, Jan Reniuszek, Dominik Wawer - Sebastian Tusiński, Damian Rułka, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III - Łukasz Stępień oraz Patryk Kozak, Adam Kruk, Adrian Płowaś, Nikodem Wojdaszka, Hubert Wójcik, dwóch zawodników testowanych.

12 lipca 2020, 14:00 - Końskowola
Powiślak II Końskowola - KS Ciecierzyn 3:4 (2:1)
Bramki: zawodnik testowany 20', Przemysław Czarnobil 43', 84' - ? 1', ? 47', ? 55', ? 75'