Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Wysoka porażka w Końskowoli
Rezerwy

Mecz sparingowy przeciwko Hetmanowi Gołąb był trzecim sprawdzianem w okresie przygotowawczym drużyny rezerw. Nasz rywal w poprzednim sezonie zajął drugie miejsce w tabeli A-klasy lubelskiej, grupy 2, a w nowej batalii ich skład jeszcze się wzmocnił. Z góry można było się spodziewać, że kadrowo będą wyglądać lepiej. Tak też się stało. Już w 2' po fatalnym błędzie w naszej defensywie bramkę zdobył Kłys. Dwadzieścia minut później przytrafił nam się kolejny błąd, który wykorzystał Dzido umieszczając piłkę w siatce. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Hetman wciąż atakował i zdołał zdobyć trzy gole. Na listę strzelców wpisali się po raz kolejny Kłys, Majcher i Cybula. Ostatecznie Powiślak II przegrał to spotkanie 0:5.

Ciekawostką jest, że w drużynie z Gołębia zagrało sześciu byłych zawodników Powiślaka m.in Krystian Kusal, Damian Kopeć czy Adrian Gawidziel.

Skład Powiślaka II
Michał Bicki - Przemysław Czarnobil, Jakub Stalęga, Jan Reniuszek, Dominik Wawer - Albert Bielawski, Damian Rułka, Jan Sadurski, Patryk Kopiński, Jakub Osiak - Łukasz Stępień oraz Patryk Kozak, Mikołaj Pilarski, Adrian Płowaś, Konrad Szymański, Sebastian Tusiński, Nikodem Wojdaszka, Hubert Wójcik.

30 lipca 2020, 18:00 - Końskowola
Powiślak II Końskowola - Hetman Gołąb 0:5 (0:2)
Bramki: Kłys 2', 53', Dzido 22', Majcher 72', Cybula 80'

Zdjęcia z meczu

Powiślak na Facebook'u