Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Falstart na inauguracje
Rezerwy

Na inaugurację rozgrywek B-klasy Powi¶lak II Końskowola wyjechał do Garbowa by zmierzyć się z Zawisz±. Spotkanie od pocz±tku było wyrównane. Pierwsza bramka padła w 15'. Po błędzie Dominika Wawra napastnik rywali wyszedł sam na sam z Michałem Bickim i wygrał ten pojedynek. Po utracie gola mocniej nacisnęli¶my na przeciwników. Bliski wyrównania był Albert Bielawski, jednak trafił w słupek. W 32' sędzia odgwizdał faul na Łukaszu Stępniu w polu karnym gospodarzy. Do rzutu karnego podszedł Przemysław Czarnobil i pewnie pokonał golkipera z Garbowa. Pierwsza czę¶ć spotkania zakończyła się wynikiem 1:1.

W drugich czterdziestu pięciu minutach obraz gry nie uległ zmianie, jednak już na samym pocz±tku ponownie stracili¶my bramkę po błędzie w defensywie. Dla Powi¶laka mógł strzelić Jan Sadurski, lecz pomylił się w sytuacji jeden na jeden. Niewykorzystana sytuacja się zem¶ciła i w 64' Zawisza podwyższyła prowadzenie. Ostatecznie podopieczni Michała Bickiego przegrali to starcie 3:1.

Skład Powi¶laka II
Michał Bicki - Dominik Wawer, Przemysław Czarnobil, Łukasz Stępień, Jakub Osiak - Sebastian Tusiński (80' Piotr Wójcik), Damian Rułka, Albert Bielawski (80' Maciej Nowacki), Krystian Salamandra (46' Mateusz Murat) - Jan Sadurski (80' Adrian Płowa¶), Konrad Szymański (46' Patryk Kopiński).

23 sierpnia 2020, 15:00 - Garbów, ul. Zawiszy Czarnego 2
Zawisza Garbów - Powi¶lak II Końskowola 3:1 (1:1)
Bramki: Michał Kanadys 15', Arkadiusz Kamiński 50', Bartosz Wdowiak 64' - Przemysław Czarnobil 32' (rzut karny)

Żółte kartki dla Powi¶laka: Dominik Wawer, Przemysław Czarnobil
Czerwona kartka dla Zawiszy: Patryk Prażmo 62' (za dwie żółte)

Sędziował: Artur Stępniak (Lublin)

Zdjęcia z meczu

Powi¶lak na Facebook'u