Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Gigant okazał się zbyt wielki
Rezerwy

W niedzielę 30 sierpnia Powiślak II grał na wyjeździe z Gigantem Przytoczno. Mecz nie rozpoczął się dobrze dla podopiecznych Michała Bickiego. Już w 8' mocny strzał rywali zaskoczył Damiana Wójcika i straciliśmy bramkę. Sześć minut później było już 2:0. Po dość szybkiej utracie dwóch goli próbowaliśmy dążyć do zmiany losów spotkania. W 42' Przemysław Czarnobil wszedł w pole karne gospodarzy i został sfaulowany. Arbiter wskazał na jedenasty metr, a do piłki podszedł sam faulowany, który zdobył bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1.

Po zmianie stron przejęliśmy inicjatywę. W 47' Marcin Rożek dośrodkował do Sebastiana Tusińskiego, a ten umieścił piłkę w siatce. Kilka minut później Adam Kruk zagrał do Alberta Bielawskiego, który dał nam prowadzenie. Nie cieszyliśmy się jednak zbyt długo. W 56' napastnik rywali wyszedł sam na sam z Wójcikiem i na wślizgu zdobył bramkę wyrównującą. Od 65' miały miejsce kolosalne błędy w naszej defensywie, które poskutkowały utratą aż czterech goli. W 90' przy wyniku 7:3 w szesnastce rywali sfaulowany został Konrad Szymański. Do rzutu karnego raz jeszcze podszedł Przemysław Czarnobil i ustalił wynik meczu. Ostatecznie rezerwy Powiślaka Końskowola przegrały wysoko 7:4.

Skład Powiślaka II
Damian Wójcik - Przemysław Czarnobil, Jan Reniuszek (73' Maciej Nowacki), Łukasz Stępień, Jakub Osiak - Sebastian Tusiński, Patryk Kopiński, Albert Bielawski (77' Patryk Kozak), Dominik Wawer (46' Jan Sadurski) - Marcin Rożek (55' Konrad Szymański), Adam Kruk (79' Adrian Płowaś).

30 sierpnia 2020, 11:00 - Kock, ul. Tadeusza Kościuszki 1
Gigant Przytoczno - Powiślak II Końskowola 7:4 (2:1)
Bramki: Kamil Sikora 8', 65', 68', 87', Jakub Jędrys 14', Artur Piszcz 56', Mateusz Dębek 74' - Przemysław Czarnobil 42' (rzut karny), 90' (rzut karny), Sebastian Tusiński 47', Albert Bielawski 54'