Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Zapowiedź 5. kolejki B-klasy, grupy 2
Rezerwy

W niedzielę 20 września rezerwy Powiślaka rozegrają kolejny mecz domowy. Rywalem podopiecznych Michała Bickiego będzie Garbarnia II Kurów. Z tym zespołem w minionym miesiącu zagraliśmy już dwukrotnie. Pierwsze spotkanie rozegrane w ramach Pucharu Polski LZPN przegraliśmy 4:2, a w drugim, sparingowym starciu ulegliśmy aż 5:0. Po czterech kolejkach Garbarnia II ma na swoim koncie trzy punkty, natomiast Powiślak II, sześć. Wiemy zatem jak ważny jest ten mecz dla układu tabeli. Jak mawia przysłowie "do trzech razy sztuka". Atut swojego boiska, zmagania o punkty oraz "wiatr w żaglach" po ostatnich kolejkach mogą być czynnikami, które zapewnią dobre widowisko.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się osobiście, w trakcie meczu będzie przeprowadzona relacja tekstowa na żywo na profilu rezerw na Facebook'u.

Prosimy wszystkich kibiców o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi udziału publiczności na meczach piłki nożnej KS „Powiślak” Końskowola, w związku z ograniczeniami w zakresie stanu epidemii COVID-19.

Kliknij aby zobaczyć --> Informacje organizacyjne dotyczące udziału publiczności


Pary 5. kolejki

Niedziela, 20.09
SKS Leokadiów - Gigant Przytoczno (godz. 12:00)
GKS Abramów - Cisy Nałęczów (godz. 15:00)
Orlęta Nowodwór - Legion Tomaszowice (godz. 15:00)
Zawisza Garbów - Czarni Orlęta Dęblin (godz. 15:00)
Powiślak II Końskowola - Garbarnia II Kurów (godz. 15:00)
Stacja Nałęczów - Piekiełko Przykwa (godz. 16:00)

Powiślak II na Facebook'u
Powiślak na Facebook'u