Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Lider z Nałęczowa okazał się lepszy
Rezerwy

W 8. kolejce lubelskiej klasy B, grupy 2 rezerwy Powiślaka grały na wyjeździe z Cisami Nałęczów. Początek meczu zdecydowanie należał do gospodarzy. W 8' Cezary Gogacz źle wyprowadził piłkę co przyczyniło się do szybkiego kontrataku i utraty bramki. Sześć minut później rywale zagrali z rzutu rożnego w naszą szesnastkę gdzie przyspała nasza obrona i w konsekwencji straciliśmy drugiego gola. Kolejne minuty to próby odwrócenia losów spotkania. Okazji bramkowych nie wykorzystali Rafał Kabasa, którego dobry strzał obronił bramkarz oraz Mateusz Murat, który trafił w poprzeczkę. Bliski szczęścia był również Kamil Lisiewicz, jednak jego strzał z głowy był minimalnie niecelny. W końcówce pierwszej połowy zaatakowały Cisy, lecz dobrze w bramce Powiślaka radził sobie nasz golkiper. Do przerwy widniał wynik 2:0.

W pierwszych piętnastu minutach drugiej połowy nie widzieliśmy wielu akcji, a gdy któryś z zawodników pojawiał się przy przeciwnej bramce to oddawał niecelny lub lekki strzał, z którym radził sobie bramkarz. Od 60' inicjatywę przejęli podopieczni Michała Bickiego. Ataki na bramkę rywali przyniosły efekt w 83' kiedy to w polu karnym przeciwników został sfaulowany Rafał Kabasa. Arbiter główny wskazał na "wapno", a do piłki podszedł niezawodny Przemysław Czarnobil, który zdobył gola. Po bramce kontaktowej ruszyliśmy jeszcze agresywniej. Już trzy minuty później Michał Bicki mógł dać nam wyrównanie, jednak jego strzał minął słupek. Ostatecznie nie udało się wyrównać. Powiślak II Końskowola uległ liderowi z Nałęczowa 2:1.

Skład Powiślaka II
Cezary Gogacz - Łukasz Stępień, Przemysław Czarnobil, Patryk Kopiński, Jakub Osiak (82' Dominik Wawer) - Maciej Nowacki (80' Patryk Kozak), Damian Rułka, Albert Bielawski (58' Michał Bicki), Kamil Lisiewicz (46' Piotr Wójcik) - Mateusz Murat, Rafał Kabasa.

11 października 2020, 15:00 - Nałęczów, ul. Ignacego Paderewskiego 9
Cisy Nałęczów - Powiślak II Końskowola 2:1 (2:0)
Bramki: Dawid Olech 8', Kamil Dudek 14' - Przemysław Czarnobil 83' (rzut karny)

Żółte kartki dla Powiślaka: Patryk Kopiński, Albert Bielawski

Sędziował: Karol Gołębiowski (Lublin)

Zdjęcia z meczu
Bramka z meczu

Powiślak na Facebook'u