Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Powtórka z jesieni | udany debiut trenera Kędry
Rezerwy

W niedzielę 25 kwietnia rezerwy Powiślaka Końskowola zainaugurowały rozgrywki rundy wiosennej Keeza klasy B przeciwko Stacji Nałęczów. W pierwszej połowie widzieliśmy przewagę podopiecznych Patryka Kędry. W 15' faulowany w polu karnym rywali był Sebastian Tusiński. Arbiter wskazał na jedenasty metr, a do piłki podszedł Mateusz Murat, który pewnie wykorzystał rzut karny. Cztery minuty później Łukasz Stępień wyszedł sam na sam z bramkarzem Stacji, lecz za daleko "wypuścił" sobie piłkę i złapał ją bramkarz. W 24' gospodarze popełnili błąd w defensywie, na skutek którego Łukasz Stępień ruszył do piłki, czym zmusił golkipera z Nałęczowa do wybicia futbolówki. Mateusz Murat odebrał piłkę i uderzył z dystansu na pustą bramkę, podwyższając prowadzenie. W kolejnych minutach strzały oddawali Stępień, Murat, a także Kamil Lisiewicz, jednak nic z tego nie wynikło. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Powiślaka.

Po przerwie gra zrobiła się wyrównana, a momentami bardziej atakował zespół Stacji. W 47' niecelny strzał z głowy oddał Przemysław Czarnobil, a sześć minut później do interwencji zmuszony był Damian Wójcik. W 63' nasz bramkarz wyszedł również zwycięsko z sytuacji jeden na jeden. Z kolei okazje do zapisania się na listę strzelców Powiślaka mieli po raz kolejny Murat, a także Stępień i Patryk Kędra. Tuż przed ostatnim gwizdkiem Maciej Nowacki "obsłużył" podaniem Huberta Wójcika, który wyszedł sam na sam z golkiperem miejscowych i ustalił wynik spotkania. Powiślak II Końskowola zwyciężył ze Stacją Nałęczów 3:0.