Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Powinność spełniona
Rezerwy

W sobotę 22 maja rezerwy Powiślaka Końskowola mierzyły się na wyjeździe z Legionem Tomaszowice. Już na początku meczu po sporym zamieszaniu w polu karnym rywali bramkę zdobył Przemysław Czarnobil. Po utracie gola gospodarze próbowali wyrównać, jednak świetnie w bramce spisywał się Cezary Gogacz. Podopieczni Patryka Kędry również w dalszym ciągu atakowali bramkę miejscowych. W 30' po podaniu Martina Goralskiego popularny "Sergiej" podwyższył prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Powiślaka.

Po przerwie nasz zespół nieco "osiadł", a spotkanie zrobiło się bardziej wyrównane. W 76' Rafał Kabasa został sfaulowany w polu karnym rywali, a sędzia główny wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł sam faulowany i pewnie zdobył bramkę. W 88' wynik meczu ustalił Maciej Nowacki, pokonując bramkarza. Ostatecznie Powiślak II Końskowola zwyciężył z Legionem Tomaszowice 4:0, inkasując 16 punktów na 18 możliwych w rundzie wiosennej.

Skład Powiślaka II
Cezary Gogacz - Jakub Osiak, Hubert Wójcik, Patryk Kopiński, Jan Reniuszek (90' Jakub Wróbel) - Przemysław Czarnobil (85' Adrian Płowaś), Damian Rułka, Albert Bielawski (75' Maciej Nowacki), Martin Goralski (46' Piotr Wójcik) - Mateusz Murat (46' Sebastian Tusiński), Rafał Kabasa.

22 maja 2021, 15:00 - Dąbrowica
Legion Tomaszowice - Powiślak II Końskowola 0:4 (0:2)
Bramki: Przemysław Czarnobil 6', 30', Rafał Kabasa 76' (rzut karny), Maciej Nowacki 88'

Żółta kartka dla Powiślaka: Patryk Kopiński

Sędziował: Stanisław Staniszewski (Lublin)

Zdjęcia z meczu
Bramki Powiślaka
Radość po meczu

Powiślak na Facebook'u