Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Ubytki w składzie i własne błędy doprowadziły do porażki
Rezerwy

W sobotę 5 czerwca Powiślak II Końskowola podejmował na własnym stadionie wicelidera, SKS Leokadiów. Początek meczu był dość wyrównany, a akcja toczyła się w środku pola. Z biegiem czasu inicjatywę zaczęli przejmować goście. W 24' sytuację sam na sam obronił Cezary Gogacz, a jedenaście minut później nasz bramkarz po raz kolejny uratował zespół od utraty bramki. W 41' po błędach naszej defensywy, SKS umieścił piłkę w siatce. W międzyczasie swoich sił próbowali Sebastian Tusiński, Jakub Osiak oraz Adam Kruk, lecz niestety nieskutecznie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla rywali.

Po zmianie stron szybko straciliśmy drugiego gola. W 50' po błędzie Cezarego Gogacza, piłka po strzale Dominika Araźnego znalazła się w bramce. Podopieczni Patryka Kędry nieco się obudzili i próbowali odrobić straty, jednak w 52' przytrafiły się kolejne błędy, przez które straciliśmy trzecią bramkę. Do końca meczu goście mogli podwyższyć prowadzenie, ale również Powiślak mógł zmniejszyć stratę. Jak się okazało, udało się to naszej drużynie. W 81' po zamieszaniu w polu karnym rywali, bramkę zdobył Łukasz Stępień. Ostatecznie rezerwy Powiślaka Końskowola uległy SKS-owi Leokadiów 1:3.

Skład Powiślaka II
Cezary Gogacz - Łukasz Stępień, Hubert Wójcik, Jakub Stalęga (46' Hubert Hałas), Jakub Osiak - Albert Bielawski, Damian Rułka, Adrian Kopczyński, Sebastian Tusiński - Adam Kruk, Adrian Plowaś.

5 czerwca 2021, 15:00 - Końskowola, ul. Żyrzyńska 21
Powiślak II Końskowola - SKS Leokadiów 1:3 (0:1)
Bramki: Łukasz Stępień 81' - Dominik Araźny 41', 50', Damian Piwoński 57'

Żółte kartki dla Powiślaka: -

Sędziował: Kamil Reszka (Lublin)

Zdjęcia z meczu
Bramki z meczu

Powiślak na Facebook'u