Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Remis ze Stacj± Nałęczów na inaugurację sezonu 2021/2022
Rezerwy

Na zakończenie sierpnia rezerwy Powi¶laka Końskowola mierzyły się w Nałęczowie z miejscow± Stacj±. W pierwszej czę¶ci spotkania dosyć szybko na prowadzenie wyszli gospodarze. W 12' po nieporozumieniu w naszej defensywie stracili¶my bramkę. Przez kolejne minuty starali¶my się odpowiedzieć co udało się pod koniec połowy. W 41' Łukasz Stępień wyszedł na dobr± pozycję i odegrał futbolówkę do Sebastiana Tusińskiego, który pokonał Michała Py¶niaka i dał nam wyrównanie. Do przerwy widniał remis 1:1.

Po zmianie stron obie drużyny d±żyły do zdobycia jeszcze jednego gola. Ze strony Powi¶laka bliscy szczę¶cia byli m.in Jakub Kawalec czy Jakub Kozak, jednak gospodarze również nie odpuszczali. Kilkukrotnie do interwencji był zmuszony Michał Bicki, którego można nazwać bohaterem meczu. "Bohaterem" mógł zostać również Sebastian Tusiński, który w 90' wyszedł sam na sam z golkiperem miejscowych i przegrał ten pojedynek. Ostatecznie Powi¶lak II Końskowola zremisował ze Stacj± Nałęczów 1:1.

Skład Powi¶laka II
Damian Wójcik (46' Michał Bicki) - Szymon Grobel (46' Jakub Nowak), Jakub Kozak, Hubert Wójcik, Jan Reniuszek - Jakub Osiak, Patryk Kopiński, Maciej Nowacki (46' Jakub Kawalec), Damian Rułka, Łukasz Stępień (70' Piotr Wójcik) - Sebastian Tusiński.

29 sierpnia 2021, 17:00 - Nałęczów | ul. Ignacego Paderewskiego 9
Stacja Nałęczów - Powi¶lak II Końskowola 1:1 (1:1)
Bramki: Piotr Mrozek 12' - Sebastian Tusiński 41'

Żółte kartki dla Powi¶laka: -

Sędziował: Łukasz Kołodziejczyk (Lublin)

Zdjęcia z meczu
Bramka Powi¶laka

Powi¶lak na Facebook'u