Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Zapowiedź 3. kolejki Keeza klasy B, grupy 2
Rezerwy

W niedzielę 12 września Powiślak II Końskowola zmierzy się w 3. kolejce Keeza klasy B z Wawelem Wąwolnica. Będzie to pierwszy domowy mecz naszych rezerw w bieżącym sezonie.

Przedstawmy sylwetkę naszego przeciwnika. Rywale są spadkowiczem z A-klasy, w której w ubiegłym sezonie zajęli ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Po degradacji na niższy poziom rozgrywkowy z Wawelu odeszło kilku kluczowym zawodników, a także trener Dariusz Gajda. Mimo to drużyna z Wąwolnicy przystąpiła do nowego sezonu. W dwóch pierwszych meczach odniosła dwie porażki (0:8 z SKS-em Leokadiów oraz 0:3 ze Stacją Nałęczów), jednak po dwóch kolejkach nie można oceniać potencjału rywala.

Podopieczni Patryka Kędry dotychczas odnieśli po jednym remisie i zwycięstwie, zatem z pewnością będą chcieli ponownie zainkasować komplet punktów. Czy się to uda? Wszystko zweryfikuje boisko.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy relację tekstową na żywo na profilu rezerw na Facebook'u.

Pary 3. kolejki

Sobota, 11.09
Orlęta Nowodwór - Czarni 1947 Dęblin (godz. 17:00)

Niedziela, 12.09
Legion Tomaszowice - GKS Abramów (godz. 11:00)
SKS Leokadiów - UKS Laskovia (godz. 15:00)
Stacja Nałęczów - Garbarnia II Kurów (godz. 16:00)
Powiślak II Końskowola - Wawel Wąwolnica (godz. 16:00)

Niedziela, 21.11
Piekiełko Przykwa - Gabaryty Dęblin (godz. 13:00)

Pauza: Zawisza Garbów

Powiślak II na Facebook'u

Powiślak na Facebook'u