Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Cztery bramki w Końskowoli w meczu z Wawelem W±wolnica
Rezerwy

W niedzielę 12 wrze¶nia Powi¶lak II Końskowola podejmował na własnym stadionie Wawel W±wolnica. Od pocz±tku spotkania to zespół Patryka Kędry prowadził grę. Bliscy zdobycia bramek byli Jakub Osiak i Michał Bicki, jednak to Jakub Kozak jako pierwszy wpisał się na listę strzelców. W 18' wykorzystał on podanie Kamila Lisiewicza i głow± umie¶cił piłkę w siatce. W kolejnych minutach nie zwalniali¶my tempa i w 29' podwyższyli¶my prowadzenie za spraw± Alberta Bielawskiego, który wykorzystał podanie wspomnianego już Kamila Lisiewicza. Chwilę póĽniej swoj± drug± bramkę zdobył popularny "Kozi" po zamieszaniu w polu karnym. W końcówce pierwszej połowy gra przeniosła się do ¶rodka pola, a do przerwy widniał wynik 3:0 dla rezerw Powi¶laka.

Po zmianie stron dosyć szybko zdobyli¶my kolejne trafienie. W 48' Kamil Lisiewicz został sfaulowany w polu karnym rywali. Sędzia główny wskazał na jedenasty metr, a do piłki podszedł Damian Rułka, którego strzał obronił bramkarz. Dobiegł on jednak do dobitki i zdobył ostatecznie bramkę. Rywale znikomo próbowali nam zagrozić, lecz dobrze spisywała się nasza defensywa na czele z Damianem Wójcikiem. Z kolei żółto-niebiescy w dalszym ci±gu stwarzali zagrożenie w ofensywie. Swoich szans nie zdołali wykorzystać Hubert Wójcik, Patryk Kędra czy Jakub Nowak. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie i Powi¶lak II Końskowola pokonał Wawel W±wolnica 4:0.

Skład Powi¶laka II
Damian Wójcik - Hubert Wójcik, Patryk Kopiński, Patryk Kędra (79' Patryk Kozak), Jakub Osiak (46' Szymon Grobel) - Jakub Nowak, Damian Rułka, Jakub Kozak, Michał Bicki (68' Maciej Nowacki), Albert Bielawski (86' Adrian Płowa¶) - Kamil Lisiewicz.

12 wrze¶nia 2021, 16:00 - Końskowola | ul. Żyrzyńska 21
Powi¶lak II Końskowola - Wawel W±wolnica 4:0 (3:0)
Bramki: Jakub Kozak 18', 35', Albert Bielawski 29', Damian Rułka 48'

Niewykorzystany rzut karny Powi¶laka: Damian Rułka 48' (obrona bramkarza)

Żółte kartki dla Powi¶laka: -

Sędziował: Aleksy Nowosadzki (Lublin)

Zdjęcia z meczu
Bramki z meczu
Rado¶ć po meczu

Powi¶lak na Facebook'u