Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Wysokie zwycięstwo z Laskovią Baranów
Rezerwy

W niedzielę 26 września Powiślak II Końskowola podejmował na własnym stadionie Laskovię Baranów. Spotkanie nie rozpoczęło się dobrze dla podopiecznych Patryka Kędry, gdyż już w 2' goście zdobyli bramkę z rzutu wolnego, przy której nasz golkiper był bezradny. Przez kolejne minuty rywale starali się podwyższyć prowadzenie widząc nasze zakłopotanie, jednak to Powiślak odpowiedział. W 39' Patryk Kędra pokonał bramkarza przyjezdnych strzałem z rzutu wolnego. Od tego momentu zmotywowani ruszyliśmy do ataku. Żółto-niebiescy mieli okazje bramkowe, lecz swoich szans nie wykorzystali Kamil Lisiewicz i Patryk Kozak. Ostatecznie do przerwy widniał wynik 1:1.

W drugiej połowie nasz zespół ruszył odważnie i agresywnie co skutkowało sporą ilością składnych akcji. Powiślak zdecydowanie przejął inicjatywę. W 50' Kamil Lisiewicz otrzymał podanie od Szymona Grobla, po którym wszedł w pole karne i uderzył po długim rogu dając nam prowadzenie. Osiemnaście minut później Łukasz Stępień wykorzystał zamieszanie po rzucie rożnym, a chwilę później on sam asystował Jakubowi Kozakowi, który wyszedł w sytuacji sam na sam z bramkarzem i wygrał ten pojedynek. Widniał wynik 4:1 dla ekipy z Końskowoli, a nasi zawodnicy w dalszym ciągu napierali na rywali. Znakomitych okazji nie wykorzystali m.in Stefan Gołąb czy popularny "Sztempel". Pierwszy z wymienionych zdołał się jeszcze zrehabilitować w 86' kiedy to otrzymał podanie od Damian Rułki i chwilę później ustalił wynik meczu. W końcowym rozrachunku rezerwy Powiślaka Końskowola pokonały UKS Laskovię Baranów 5:1.

Skład Powiślaka II
Jakub Polak - Szymon Grobel, Patryk Kędra (46' Damian Wójcik), Hubert Wójcik, Jan Reniuszek - Kamil Lisiewicz, Jakub Kozak, Damian Rułka (88' Adrian Płowaś), Patryk Kopiński, Patryk Kozak (46' Łukasz Stępień) - Stefan Gołąb.

26 września 2021, 11:00 - Końskowola | ul. Żyrzyńska 21
Powiślak II Końskowola - UKS Laskovia Baranów 5:1 (1:1)
Bramki: Patryk Kędra 39', Kamil Lisiewicz 50', Łukasz Stępień 68', Jakub Kozak 73', Stefan Gołąb 86' - Patryk Parzyszek 3'

Żółte kartki dla Powiślaka: Jakub Kozak, Stefan Gołąb

Sędziował: Ireneusz Witek (Lublin)