Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Dublet Drzazgi dał cenne trzy punkty w starciu z Zawiszą Garbów
Rezerwy

W niedzielę 3 października Powiślak II Końskowola mierzył się na wyjeździe z Zawiszą Garbów. W pierwszej połowie dłużej przy piłce utrzymywał się zespół gospodarzy, który kilkukrotnie próbował zagrozić naszej drużynie, jednak w dobrej dyspozycji był Michał Bicki. Mimo przewagi rywali żółto-niebiescy również odpowiadali, lecz niestety niecelnymi strzałami. Do przerwy widzieliśmy dużo walki, natomiast nie padł żaden gol.

Po zmianie stron podopieczni Patryka Kędry obudzili się i nacierali na bramkę rywali. W 58' i 62' dobrych okazji nie wykorzystał Łukasz Stępień. Chwilę później Piotr Wójcik zagrał do Dariusza Drzazgi, który strzałem z boku szesnastki umieścił futbolówkę w siatce. Gdy wyszliśmy na prowadzenie zawodnicy z Garbowa agresywnie próbowali wyrównać, natomiast nasza drużyna sprawnie kontrowała ataki miejscowych. W doliczonym czasie gry bliźniaczą bramkę zdobył Dariusz Drzazga i tym samym ustalił wynik meczu. Powiślak II Końskowola pokonał dotąd niepokonaną Zawiszę Garbów 2:0.