Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
Pierwsza porażka w ostatnim meczu w rundzie jesiennej
Rezerwy

W sobotę 13 listopada Powi¶lak II Końskowola podejmował w ostatnim meczu w rundzie jesiennej zespół SKS-u Leokadiów. Spotkanie od strzału rozpoczęli go¶cie, jednak dobr± interwencj± wykazał się Michał Bicki. Przez kolejne minuty widzieli¶my dużo walki na boisku i mało akcji podbramkowych. W końcu w 28' kontrę po błędzie w naszej defensywie wykorzystali rywale, po czym zdobyli gola. Po utracie bramki próbowali¶my wyrównać, lecz to SKS podwyższył prowadzenie w 42' po kolejnych błędach w kryciu. Na zakończenie pierwszej połowy Paweł Ko¶ka umie¶cił piłkę w siatce, zatem widniał wynik 1:2 dla przeciwników.

Drug± odsłonę meczu również lepiej zaczęli rywale. W 53' zawodnik go¶ci został faulowany w naszym polu karnym. Sędzia główny odgwizdał "jedenastkę", jednak chwilę póĽniej Damian Wójcik obronił strzał zawodnika SKS-u, a następnie ¶wietnie interweniował także przy dobitce. Ta sytuacja dodała nam nieco "wiatru w żagle". Ruszyli¶my do ataku. Swoich szans próbowali Albert Bielawski, Patryk Kopiński czy Przemysław Czarnobil, jednak przeciwnicy dobrze się bronili. Podopieczni Patryka Kędry postawili wszystko na ofensywę, z czego skorzystali rywale. W doliczonym czasie gry wyprowadzili kontrę i ustalili wynik meczu. Rezerwy Powi¶laka Końskowola ulegli SKS-owi Leokadiów 1:3. Warto dodać, że jest to pierwsza porażka naszej drużyny w bież±cym sezonie.

Skład Powi¶laka II
Michał Bicki (46' Damian Wójcik) - Przemysław Czarnobil, Patryk Kędra, Patryk Kopiński, Hubert Wójcik - Łukasz Stępień, Damian Rułka (16' Maciej Nowacki), Paweł Ko¶ka (46' Szymon Grobel), Albert Bielawski, Piotr Wójcik (90+2' Patryk Kozak) - Stefan Goł±b (46' Jan Reniuszek).

13 listopada 2021, 13:00 - Końskowola | ul. Żyrzyńska 21
Powi¶lak II Końskowola - SKS Leokadiów 1:3 (1:2)
Bramki: Paweł Ko¶ka 45+2' - Sebastian Kowalczyk 28', 42', Hubert Kurant 90+5'

Niewykorzystany rzut karny SKS-u: ? 53' (obrona Damiana Wójcika)

Żółte kartki dla Powi¶laka: Albert Bielawski, Łukasz Stępień, Przemysław Czarnobil

Sędziował: Kamil Szczołko (Lublin)

Zdjęcia z meczu
Bramki z meczu

Powi¶lak na Facebook'u