Kamil Warecki na pokładzie Powiślaka
Dodane przez Patryk dnia 10.03.2022 13:04

Kadra Powiślaka jest już niemalże zamknięta. Dziś przedstawiamy kolejnego zawodnika, który od rundy wiosennej będzie reprezentował żółto-niebieskie barwy.

Kamil Warecki przechodzi do Końskowoli ze Świdniczanki Świdnik. Popularny "Warka" był już łączony z naszych klubem latem ubiegłego roku, jednak w meczu sparingowym doznał poważnej kontuzji, a mianowicie zerwania więzadeł krzyżowych. Przez ostatnie pół roku przeszedł mozolną rehabilitację by wrócić teraz na plac gry. Wychowanek Unii Hrubieszów gra na boku pomocy, ale równie dobrze radzi sobie na lewej obronie. W poprzednich sezonach występował w takich klubach jak Victoria Żmudź, Chełmianka Chełm, Kryształ Werbkowice oraz Górnik II Łęczna.

"Zdecydowałem się na transfer do Powiślaka ze względu na młody, ambitny zespół, który jest prowadzony z fajną i konkretną wizją. Jestem przekonany, że będę w stanie wiele dla siebie wyciągnąć i rozwinąć jako zawodnik. Jeżeli chodzi o cele na najbliższą rundę to z pewnością jest to awans do grupy mistrzowskiej, a tam już najwyższa możliwa zdobycz punktowa, poparta dobrą grą, zarówno moją, jak i zespołu" ~ Kamil Warecki

Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia w nadchodzącej rundzie wiosennej!

Post na Facebook'u
Post na Instagramie