Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Rezerwy / Bielawski Show w starciu z BKS-em Bogucin

Bielawski Show w starciu z BKS-em Bogucin

W sobotę 5 listopada rezerwy Powiślaka Końskowola rozegrały ostatni mecz domowy w rundzie jesiennej. Podopieczni trenera Artura Sułka zmierzyli się w 12. kolejce klasy A, grupy 2 z BKS-em Bogucin. Na początku spotkania z dobrej strony pokazali się rywale, którzy kilkukrotnie starali się nam zagrozić, lecz z biegiem czasu to żółto-niebiescy przejęli inicjatywę. Najczęściej w naszych akcjach ofensywnych był widoczny Damian Bernat, jednak nie udało mu się skierować piłki do siatki. Co nie wyszło “Berniemu” wyszło za to Maciejowi Nowackiemu, który w 43′ zdobył bramkę po zamieszaniu w polu karnym przeciwników. Tym akcentem zakończyła się pierwsza połowa. Powiślak prowadził 1:0.

Po przerwie ekipa z Końskowoli mocno ruszyła do ataku. Już w 50′ Albert Bielawski przelobował Andrzeja Wójcika z okolic 30-ego metra. Pięć minut później ten sam zawodnik wykorzystał dośrodkowanie Kamila Kusyka i głową podwyższył prowadzenie. Z kolei w 68′ Patryk Kopiński świetnie znalazł Bartłomieja Kiełczewskiego, a on zdobył bramkę. Mimo wszystko tego dnia całe show przejął Albert Bielawski, który w 79′ skompletował hat-tricka. Finalnie Powiślak II Końskowola pokonał BKS Bogucin 5:0. 

Skład Powiślaka II:
Maciej Wrzosek – Bartosz Kowalczyk (64′ Dominik Chechelski), Hubert Wójcik, Kamil Kusyk, Przemysław Czarnobil (71′ Łukasz Stępień) – Patryk Kopiński (71′ Jan Mazurkiewicz), Albert Bielawski, Artur Sułek (46′ Paweł Kośka) – Maciej Nowacki (46′ Bartłomiej Kiełczewski), Jakub Osiak (60′ Tomasz Zawiślak), Damian Bernat (46′ Rafał Szady).

5 listopada 2022, 14:00 – Końskowola | ul. Żyrzyńska 21
Powiślak II Końskowola – BKS Bogucin 5:0 (1:0)
Bramki: Maciej Nowacki 43′, Albert Bielawski 50′, 55′, 79′, Bartłomiej Kiełczewski 68′

Żółta kartka dla Powiślaka: Bartosz Kowalczyk

Sędziował: Bartosz Wawer (Lublin)

Sponsor Główny

Sponsor strategiczny

Partner techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt