Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Rezerwy / Drugi mecz z Gabarytami na plus dla rezerw Powiślaka

Drugi mecz z Gabarytami na plus dla rezerw Powiślaka

W 20. kolejce Keeza klasy B rozgrywanej w niedzielę 8 maja Powiślak II Końskowola mierzył się na wyjeździe z Gabarytami Dęblin. W pierwszej połowie widzieliśmy znaczną przewagę żółto-niebieskich, którzy z minuty na minutę oddawali strzały, które niestety w większości były niecelne. Swoich szans próbowali Jakub Osiak, Jakub Kawalec, Wiktor Łuczkowski i Patryk Kędra. Mimo wielu okazji do przerwy widniał bezbramkowy remis.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Nasz zespół w dalszym ciągu napierał na przeciwników, jednak na prowadzenie udało nam się wyjść dopiero w 69 minucie. Wówczas Albert Bielawski dośrodkował z rzutu rożnego do Jakuba Kawalca, który głową umieścił piłkę w siatce. Sześć minut później wspomniany “Abi” podwyższył prowadzenie po rykoszecie od obrońcy. Podopieczni trenera Kędry złapali “wiatr w żagle”. W 87′ Sebastian Tusiński popisał się indywidualną akcją. Okiwał on rywali i oddał strzał, pokonując bramkarza. Na zakończenie Jakub Kawalec przedryblował miejscowych defensorów, a następnie zagrał do Andrzeja Rułki, który zdobył bramkę głową. Ostatecznie rezerwy Powiślaka Końskowola pokonały Gabaryty Dęblin 4:0.

Skład Powiślaka II
Michał Bicki – Maciej Misiurek, Patryk Kędra, Patryk Kopiński, Jakub Osiak – Wiktor Łuczkowski (46′ Sebastian Tusiński), Albert Bielawski, Andrzej Rułka, Franciszek Neckar (46′ Maciej Nowacki), Bartosz Kowalczyk (56′ Tomasz Zawiślak) – Jakub Kawalec.

8 maja 2022, 14:00 – Dęblin | ul. 15 Pułku Piechoty “Wilków”
Gabaryty Dęblin – Powiślak II Końskowola 0:4 (0:0)
Bramki: Jakub Kawalec 69′, Albert Bielawski 75′, Sebastian Tusiński 87′, Andrzej Rułka 90′

Żółte kartki dla Powiślaka: Andrzej Rułka, Jakub Kawalec
Czerwona kartka dla Gabarytów: 63′ Cezary Gugała (za dwie żółte)

Sędziował: Albert Kędzierski (Lublin)

Fotorelacja: wkrótce
Radość po meczu: https://www.facebook.com/watch/?v=520076549697635

Główny sponsor

Sponsor strategiczny

Sponsor techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt