Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Rezerwy / Grad bramek w meczu z Orlętami Nowodwór

Grad bramek w meczu z Orlętami Nowodwór

W 23. kolejce Keeza klasy B rozgrywanej w sobotę 28 maja Powiślak II Końskowola podejmował Orlęta Nowodwór. Spotkanie od samego początku było pod kontrolą żółto-niebieskich. W 9′ Kamil Piasek zagrał wzdłuż pola karnego do Andrzeja Rułki, a on pokonał bramkarza przyjezdnych. W kolejnych minutach dążyliśmy do podwyższenia prowadzenia, jednak zanim to nastąpiło oddaliśmy kilka niecelnych strzałów. W 39′ błąd bramkarza Orląt wykorzystał Michał Bicki, który z lewej nogi umieścił piłkę w siatce. Na zakończenie pierwszej połowy Albert Bielawski dośrodkował z rzutu rożnego do Bartłomieja Kiełczewskiego, który zdobył bramkę głową. Widniał wynik 3:0 dla Powiślaka.

Po przerwie podopieczni trenera Patryka Kędry byli jeszcze bardziej nastawieni na strzelanie. W 49′ Michał Bicki zagrał do Kamila Piaska, a on w sytuacji jeden na jeden skierował futbolówkę do siatki. W 51′ Bartosz Kowalczyk pocelował w poprzeczkę, natomiast dwie minuty później zdobył piękną bramkę z około 25. metrów. Na kolejne trafienie nie trzeba było długo czekać, gdyż w 53′ Sebastian Tusiński wykorzystał asystę Alberta Bielawskiego. W 55′ Michał Bicki okiwał defensorów gości, a następnie oddał strzał, po którym piłka odbiła się od słupka i przeleciała wzdłuż linii bramkowej. Wydawało się, że padł gol, jednak sędzia boczny miał odmienne zdanie. Jak mawia przysłowie “co się odwlecze to nie uciecze”. W 62′ “Biba” uderzył z “pierwszej piłki” i skompletował dublet. Nie był to jednak koniec natarcia, gdyż w 82′ Hubert Wójcik zainicjował akcję na skrzydle, podając później wzdłuż szesnastki do Patryka Kozaka, który ustalił wynik meczu. Rezerwy Powiślaka Końskowola pokonały Orlęta Nowodwór 8:0.

Skład Powiślaka II
Cezary Gogacz – Szymon Grobel (46′ Rafał Banaszek), Hubert Wójcik, Bartłomiej Kiełczewski, Jakub Osiak – Przemysław Czarnobil, Albert Bielawski (65′ Adrian Próchniak), Andrzej Rułka, Kamil Piasek (65′ Patryk Kozak), Bartosz Kowalczyk (52′ Sebastian Tusiński) – Michał Bicki.

28 maja 2022, 15:00 – Końskowola | ul. Żyrzyńska 21
Powiślak II Końskowola – Orlęta Nowodwór 8:0 (3:0)
Bramki: Andrzej Rułka 9′, Michał Bicki 39′, 62′, Bartłomiej Kiełczewski 44′, Kamil Piasek 49′, Bartosz Kowalczyk 52′, Sebastian Tusiński 53′, Patryk Kozak 82′

Żółte kartki dla Powiślaka: Bartłomiej Kiełczewski, Sebastian Tusiński, Hubert Wójcik

Sędziował: Piotr Pożarowszczyk (Lublin)

Radość po meczu: https://www.facebook.com/watch/?v=711613419959390

Główny sponsor

Sponsor strategiczny

Sponsor techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt