Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Rezerwy / Kompromitujący remis w meczu z Laskovią

Kompromitujący remis w meczu z Laskovią

W sobotę 23 kwietnia Powiślak II Końskowola mierzył się w Sobieszynie z Laskovią Baranów. W  tym spotkaniu od samego początku dłużej piłką operowali żółto-niebiescy. Mimo to nasze akcje kończyły się przeważnie na szesnastym metrze rywali, gdyż defensywa gospodarzy dobrze sobie radziła. W pierwszej połowie swoich szans próbowali Kamil Warecki i Jakub Osiak, jednak żaden z nich nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Z kolei przeciwnicy mieli kilka groźnych strzałów, które okazały się niecelne lub dobrze interweniował Michał Bicki. Od 35′ Laskovia grała w dziesięciu, ponieważ ich dwóch zawodników zostało kontuzjowanych, a wykorzystali jedyną możliwą zmianę. Nie zdołaliśmy wykorzystać przewagi, zatem do przerwy widniał bezbramkowy remis.

Po zmianie stron widać było już dużą dominację podopiecznych trenera Patryka Kędry. Opiszemy najklarowniejsze sytuacje. W 78′ Jakub Osiak uderzył z dystansu w poprzeczkę, a trzy minuty później “Osa” wraz z Sebastianem Tusińskim nie zdołali wykorzystać “prezentu” rywali. W tej akcji obaj wspomniani zawodnicy wyszli naprzeciw bramkarza z Baranowa. Seba podał do OSiaka, a on nie uderzył zbyt precyzyjnie i jego strzał obronił bramkarz. W 83′ golkiper miejscowych raz jeszcze popisał się świetnym refleksem, broniąc strzał z głowy Tusińskiego. Niestety mimo wielu sytuacji i długiej gry w przewadze nie zdołaliśmy wywieźć trzech punktów. Powiślak II Końskowola zremisował z Laskovią Baranów 0:0.

Skład Powiślaka II
Michał Bicki – Jakub Osiak, Hubert Wójcik, Przemysław Czarnobil, Bartłomiej Kiełczewski – Sebastian Tusiński, Kamil Warecki, Albert Bielawski, Oskar Gede (46′ Franciszek Neckar), Bartosz Kowalczyk (80′ Patryk Kozak) – Łukasz Stępień (60′ Damian Wójcik).

23 kwietnia 2022, 11:00 – Sobieszyn 168
Laskovia Baranów – Powiślak II Końskowola 0:0 (0:0)
Bramki:

Żółte kartki dla Powiślaka: Przemysław Czarnobil, Sebastian Tusiński, Damian Wójcik, Kamil Warecki

Sędziował: Piotr Sikora (Lublin)

Fotorelacja: https://www.facebook.com/powislakrezerwy/posts/3248645355392673

Główny sponsor

Sponsor strategiczny

Sponsor techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt