Rejestracja | Zapomniane hasło

Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Młodzicy Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.02.2015 22:05:20

Młodzi piłkarze najlepsi w Garbowie
Drużyny juniorskie

Młodzieżowa drużyna Powiślaka złożona z zawodników z rocznika 2004 i młodszych wygrała halowy Turniej Orlików Starszych o Puchar Wójta Gminy Garbów rozgrywany w Garbowie. Powiślak jak burza przeszedł fazę grupową z kompletem zwycięstw pokonując SMS Niemce II, Zawiszę II Garbów oraz Lubliniankę I Lublin, a w półfinale trafił na pierwszą drużynę Zawiszy, którego pokonał 1:0. W finale nasi młodzi zawodnicy ponownie zagrali z Lublinianką I Lublin i tym razem pokonali rywali zdobywając główne trofeum. W całym turnieju Powiślak strzelił 14 bramek nie tracąc przy tym ani jednej. Nagroda dla najlepszego bramkarza turnieju trafiła do Karola Pytlaka.

Pytlak Karol – Gałązka Adam, Kosmala Jakub, Mazurkiewicz Jan, Osiak Jakub, Próchniak Karolina, Sadurski Jan, Walicki Kacper

Strzelcy bramek:
5- Jakub Osiak, 4- Adam Gałązka, 2- Jan Sadurski,Kacper Walicki, 1- Karolina Próchniak

Klub

Orlęta Radzyń Podlaski rozbiły Powiślaka w meczu sparingowym aż 5:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił Rafał Banaszek po skutecznie wykonanym rzucie karnym. Przeciwko trzecioligowcowi trener Makarewicz testował zawodnika z Ukrainy.

Jakub Zolech (30' Michał Bicki 60' Jakub Baran) - Mateusz Antoniak, Maciej Pięta, Kamil Leszczyński (60' Krystian Salamandra) - Rafał Banaszek, Rafał Giziński (46' zawodnik testowany), Michał Chwiszczuk (46' Sławomir Radzikowski), Arkadiusz Szczypa (65' Kamil Jezierski), Kamil Jezierski (46' Sebastian Dziosa) - Mateusz Kamola, Mateusz Próchniak (65' Rafał Giziński)

21 lutego 2014, godz. 12.00 - Puławy (boczne boisko MOSiR)
Powiślak Końskowola - Orlęta Radzyń Podlaski 1:5 (0:3)
Rafał Banaszek - Tomasz Ryczek, Wojciech Jakubiec (po dwie bramki), Witalij Melnyczuk

Terminarz meczów domowych Powiślaka
Klub

Zarząd K.S. „Powiślak” w Końskowoli uprzejmie zawiadamia, że mecze rundy „WIOSNA-2015” IV LIGI sezonu 2014/2015, w których Nasz Klub jest gospodarzem, odbędą się na boisku przy ul. Żyrzyńskiej w Końskowoli w następujących terminach:

Klub

Jakub Zolech został wypożyczony na rundę wiosenną do Powiślaka z drugoligowej Wisły Puławy. Wychowanek puławskiej drużyny gra na pozycji bramkarza, jesienią rozegrał jedno spotkanie w barwach Wisły na poziomie drugiej ligi. W poprzedniej rundzie wiosennej był pierwszym golkiperem drugoligowego klubu.

Kolejnym nowym zawodnikiem Powiślaka został Michał Chwiszczuk. Chwiszczuk również jest wychowankiem Wisły Puławy, ale od sezonu 2011/12 z powodu kontuzji musiał przerwać karierę piłkarską. Wcześniej był podstawowym zawodnikiem wówczas trzecioligowej Wisły.

KS Powiślak z nowym herbem!
Klub

KS Powiślak ma nowy herb! Nawiązuje on zarówno do piłkarskiej sekcji Klubu czego przykładem jest piłka, a jednocześnie zachowuje elementy znajdujące się na starym herbie, czyli napis KS POWIŚLAK w górnej części oraz toporek - element z herbu Końskowoli. Dodatkowo na nowym herbie widnieje rok założenia Klubu, a całość przyozdobiona jest klubowymi barwami - żółto-niebieskimi.

Krystian Salamandra powołany na konsultacje szkoleniowe
Klub

Krystian Salamandra występujący w drużynie juniorów (rocznik 1999) i mający za sobą grę w meczach sparingowych drużyny seniorów przed rundą wiosenną został po raz kolejny powołany na konsultacje szkoleniową kandydatów do reprezentacji Lubelskiego ZPN na rozgrywki o Puchar im. Kazimierza Deyny. Konsultację odbędą się w dniach 27 lutego - 1 marca w Puławach.

Dwa dodatkowe sparingi przed rundą wiosenną
Klub

Trener Robert Makarewicz zaplanował dwa dodatkowe sparingi przed rundą wiosenną IV ligi. Pierwszy z nich to pojedynek z FK Gorodeya, który gra w białoruskiej Pierszaja liha (drugi poziom rozgrywkowy). Mecz odbędzie się 11 marca w Końskowoli lub Puławach.
Druga z dodatkowych gier kontrolnych została zaplanowana na 14 marca - wtedy to oprócz wcześniej zaplanowanego meczu z Orionem Niedrzwica odbędzie się również sparing z Orłami Kazimierz Dolny.
10 marca wszystkie drużyny Powiślaka zaprezentują się kibicom na prezentacji, której start zaplanowano na godzinę 17.00.

Proch nie wystrzelił
Klub

Wysoką wygraną Powiślaka zakończył się sparing z Prochem Pionki rozgrywany w Puławach. Nasza drużyna pokonała rywala 4:1, a bramki dla Powiślaka strzelali: Adam Aina, Sławomir Radzikowski, Bartosz Kleszczyński oraz Rafał Giziński. Trener w tym meczu testował dwóch piłkarzy - bramkarza i obrońcę.

I połowa: Michał Bicki - Mateusz Antoniak, Adam Mróz, zawodnik testowany I - Rafał Banaszek, Mateusz Chwiszczuk, Sławomir Radzikowski, Cristian Górski, Sebastian Dziosa - Łukasz Giza, Adam Aina
II połowa: zawodnik testowany II (60' Jakub Baran) - Kamil Leszczyński, Sebastian Cieniuszek, Mateusz Antoniak - Rafał Banaszek, Rafał Giziński, Krystian Salamandra, Arkadiusz Szczypa, Bartłomiej Kleszczyński, Mateusz Próchniak, Kamil Jezierski

14 lutego 2014, godz. 10.30 - Puławy (boczne boisko MOSiR)
Powiślak Końskowola - Proch Pionki 4:1 (2:0)
Adam Aina 18, Sławomir Radzikowski 22, Bartosz Kleszczyński 58, Rafał Giziński 82 - Jacek Alot 87

Juniorzy ponownie lepsi
Klub

Powiślakowi nie wyszedł mecz sparingowy z juniorami TOP 54 Biała Podlaska. Nasza drużyna przegrała 1:2, a jedyną bramkę dla końskowolskiego zespołu strzelił Sławomir Radzikowski. W tym spotkaniu trener Robert Makarewicz testował trzech zawodników (bramkarza, obrońcę oraz napastnika).

I połowa: Zawodnik testowany (30' Michał Bicki) – Sebastian Cieniuszek, Mateusz Antoniak, zawodnik testowany, Rafał Banaszek, Bartosz Kleszczyński, Sławomir Radzikowski, Mateusz Próchniak, Arkadiusz Szczypa, Kamil Jezierski, Michał Chwiszczuk
II połowa: Michał Bicki (60′ Jakub Baran) – Maciej Pięta, Adam Mróz, Kamil Leszczyński, Sebastian Dziosa, Cristian Górski, Mateusz Kamola, Nikodem Wojdaszka (70' Krystian Salamandra), Adam Aina, Łukasz Giza, zawodnik testowany

11 lutego 2014, godz. 17.00 - Puławy (boisko przy ZSO nr 1 im. KEN)
Powiślak Końskowola - TOP 54 Biała Podlaska (juniorzy) 1:2 (1:1)
Sławomir Radzikowski 25 - Jakub Syryjczyk, Damian Borowik

Bez bramek z Hetmanem
Klub

W trzecim meczu kontrolnym, w którym rywalem Powiślaka był Hetman Żółkiewka, nie oglądaliśmy bramek. Spotkanie z trzecioligowcem zakończyło się bezbramkowym remisem. W spotkaniu z różnych powodów trener Makarewicz nie mógł skorzystać z Adama Mroza, Mateusza Antoniaka, Adama Ainy, Rafała Banaszka i Damiana Kopcia. Ponadto szkoleniowiec Powiślaka testował kolejnego zawodnika.

Jakub Baran - Kamil Jezierski, Kamil Leszczyński, Arkadiusz Szczypa - Rafał Giziński, Sebastian Dziosa, Krystian Salamandra, Sławomir Radzikowski, Maciej Pięta - Mateusz Próchniak, Mateusz Kamola
W drugiej połowie ponadto grali: Michał Bicki, zawodnik testowany, Łukasz Giza, Bartosz Kleszczyński, Cristian Górski, Michał Chwiszczuk

7 lutego 2015, godz. 11.00 - Lublin (ul. Poturzyńska)
Hetman Żółkiewka - Powiślak Końskowola 0:0

Powiślak lepszy od Ruchu
Klub

W drugim meczu kontrolnym Powiślak grał w Puławach z ligowym rywalem, Ruchem Ryki. Powiślak pewnie pokonał rywala 5:2, a piłkarze naszej drużyny w pierwszej połowie zaaplikowali rywalom cztery bramki. W Powiślaku nadal testowany był Michał Chwiszczuk, ponadto wystąpił Krystian Salamandra z drużyny juniorów.

I połowa: Michał Bicki – Mateusz Antoniak, Adam Mróz (15' Sebastian Cieniuszek), Arkadiusz Szczypa, Rafał Banaszek, Rafał Giziński, Maciej Pięta, Łukasz Giza, Mateusz Próchniak, Adam Aina, Michał Chwiszczuk

II połowa: Jakub Baran – Sebastian Dziosa, Kamil Leszczyński, Mateusz Antoniak (55' Krystian Salamandra), Kamil Kusyk, Kamil Jezierski, Rafał Banaszek (55' Cristian Górski), Mateusz Kamola, Sławomir Radzikowski, Bartosz Kleszczyński, Damian Kopeć

Ruch Ryki - Powiślak Końskowola 2:5 (0:4)
Arkadiusz Szczypa 6, Łukasz Giza 12, Mateusz Próchniak 18, Adam Aina 28, Kamil Leszczyński 53 – Rafał Woć 50, 65

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10.11.2014 14:11
Każda ze stron mogła na podstawie imiennej listy wpuścić po 15 kibiców.

adams
10.11.2014 13:54
Przypuszczam jednak, że to byli raczej "miejscowi" lub powiązani z klubem z Dęblina. Od Nas raczej nikogo tam nie było.

adams
10.11.2014 13:52
Nie no My to z za bramy, tak jak większość. No z 15 osób może i było na trybunach, o żadnej rezerw. (że można) nie słyszałem wcześniej.

napoleon
09.11.2014 20:49
do adams ale na stadion weszlicie czy z zabramy oglądaliście ? chyba ze wczesniej sobie miejsca zarezerwowaliscie podobno 15 osób bylo

adams
09.11.2014 18:45
M. in. poprzeczka po ładnym strzale pod koniec 1 poł. i wybicie piłki sprzed linii bramk. przez obrońcę pod koniec meczu. Ale najważn., że nie przegrany :-)

adams
09.11.2014 18:38
Do napoleon: jak to nie można było? Ja byłem (i trochę osób od Nas) i nie było problemów, żeby mecz obejrzeć. Szkoda straty pkt, bo mieliśmy więcej groźniejszych akcji...

napoleon
09.11.2014 12:11
szkoda że nie można na mecz pojechać

robi jablonsky1
31.10.2014 17:40
Dobrze, że się udało ostatnio. Teraz pasowało by w 2 kończących rundę meczach zdobyć ze 4 pkty choć! Ale łatwo nie będzie... xD

20.10.2014 17:31
ę: może na przyszłość to będzie nauczka i ktoś pomyśli o tym, by innym razem nie iść rywalom na "ustępstwa", tylko grać wtedy, kiedy się wcześniej zaplanuje...

ktos
20.10.2014 17:28
No i "wpadka", szkoda pkt., ale bardziej tego, że nie dość, że sędzia "patałach", to jeszcze fakt, że zwyc. dla Orląt w meczu na pewno się nie należało. Ale taka piłka... I mam rad

Tomek
04.10.2014 08:44
Mecz z Orletami został przełożony na prośbę drużyny z Łukowa. Co do godziny - dzień nie jest już taki długi więc późniejsze rozpoczęcie meczu mogło sprawić, że kończył by się po ciemku