Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 11.08.2020 20:06:43

Solidna porażka w Chełmie

Pod dwóch ligowych porażkach Powiślak grał wyjazdowe spotkanie z kolejnym wymagającym rywalem, Chełmianką Chełm. Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze, który po dziewięciu minutach gry wyszli na prowadzenie. Po pół godzinie gry było już 2:0, błąd defensywy Powiślaka bezwzględnie wykorzystał zawodnik Chełmianki. W 34. minucie piłkarz z Chełma uderzył piłkę zza pola karnego, a ta wpadła w samo okienko bramki strzeżonej przez Mateusza Krawczaka. W drugiej połowie Powiślak strzelił kontaktową bramkę po dośrodkowaniu Michała Chwiszczuka i strzale głową Patryka Grzegorczyka. Niestety, bramka okazała się jedynie honorową, w przeciwieństwie do Chełmianki, która dorzuciła do swojego dorobku kolejne dwa trafienia.

Mateusz Krawczak - Sebastian Gołębiowski (46' Jakub Wankiewicz), Grzegorz Mulawa, Mateusz Antoniak, Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Karol Niećko (87' Szymon Kowalczyk), Kamil Przychodzień, Artur Sułek, Michał Chwiszczuk (75' Mateusz Kamola), Sławomir Radzikowski (63' Krystian Brudz)

31 sierpnia 2016, 17:00 - Końskowola
Chełmianka Chełm - Powiślak Końskowola 5:1 (3:0)
Damian Koprucha 9, 31, Przemysław Kwiatkowski 34, Michał Kobiałka 63, 86 - Patryk Grzegorczyk 52

Sędziował Paweł Sitkowski (Biała Podlaska)