Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 22.10.2020 00:44:27

Tomasovia lepsza od Powiślaka

W IX kolejce ligowej Powiślak przegrał drugi mecz na własnym boisku. Lepszy od gospodarzy okazał się kolejny spadkowicz z III ligi, Tomasovia Tomaszów Lubelski. Bramka otwierająca wynik meczu padła w 26. minucie. Po źle wykonanym rzucie rożnym przez piłkarzy Powiślaka, Tomasovia przeprowadziła kontratak zakończony bramką. Goście podwyższyli wynik chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. Przy próbie interwencji Michał Bicki sfaulował zawodnika Tomasovii w polu karnym, a jedenastka została zamieniona na bramkę. W 54. minucie było już 0:3, a po kolejnych sześciu zawodnicy z Tomaszowa Lubelskiego prowadzili już czterema bramkami. W 76. minucie piłkę w pole karne dośrodkowywał Michał Chwiszczuk, a po nieudanej interwencji bramkarza Tomasovii, do futbolówki dopadł Maciej Pięta, który strzelił honorową bramkę dla Powiślaka. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym zwycięstwem Tomasovii 1:4.

Michał Bicki - Mateusz Antoniak, Rafał Banaszek, Michał Chwiszczuk, Sebastian Gołębiowski (65' Karol Niećko), Mateusz Kamola, Kamil Leszczyński, Grzegorz Mulawa, Kamil Przychodzień (59' Maciej Pięta), Artur Sułek, Jakub Wankiewicz (59' Krystian Brudz)

18 września 2016, 15:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:4 (0:1)
Maciej Pięta 76 - Nazar Melnychuk 26, Karol Karólak 48 (k), Ireneusz Baran 53, Krzysztof Zawiślak 60

Żółte kartki: Bicki, Chwiszczuk, Pięta