Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 15.08.2020 11:56:24

Grad goli w Kraśniku

Po udanym meczu pucharowym Powiślak grał w Kraśniku ze Stalą. W 11. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, a po rzucie karnym wykonywanym w 40. minucie było 2:0. Przed przerwą Powiślak strzelił kontaktową bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę strzałem głową zdobył Kamil Leszczyński. Po zmianie stron Powiślak bardzo szybko stracił kolejne dwie bramki i w 52. minucie było 4:1. W 57. minucie nasi zawodnicy mieli okazję na zdobycie bramki z rzutu karnego, ale górą z tego pojedynku wyszedł bramkarz Stali. Druga bramka wpadła na konto Powiślaka w 75. minucie po strzale Patryka Grzegorczyka. Ostatnie słowo należało jednak do drużyny Stali i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:2.

Michał Bicki - Sebastian Gołębiowski, Patyk Grzegorczyk, Grzegorz Mulawa, Kamil Leszczyński, Maciej Pięta (70' Sławomir Radzikowski), Rafał Banaszek, Artur Sułek (60' Karol Niećko), Jakub Wankiewicz (60' Kamil Przychodzień), Michał Chwiszczuk, Mateusz Kamola (64' Damian Kopeć)

25 września 2016, 16:00 - Kraśnik (Stadion MOSiR)
Stal Kraśnik - Powiślak Końskowola 5:2 (2:1)
Daniel Szewc 11, Filip Drozd 40 (k), 52 (k), Arkadiusz Maj 47, Ernest Skrzyński 78 - Kamil Leszczyński 45, Patryk Grzegorczyk 75