Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 31.10.2020 05:27:21

Pewna wygrana w z Polesiem

W XI kolejce IV ligi Powiślak grał z jedną z rewelacji poprzedniego sezonu, Polesiem Kock. Piłkarze z Końskowoli od początku spotkania byli stroną przeważającą i udokumentowali to w 18. minucie, kiedy to Maciej Pięta strzałem głową pokonał bramkarza Polesia. Po podobnej akcji padła bramka na 2:0. Kolejne dośrodkowanie Michała Chwiszczuka na bramkę zamienił wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Kamil Przychodzień. Po przerwie Kamil Przychodzień podwyższył wynik po kolejnej asyście Michała Chwiszczuka. Wynik został ustalony w 88. minucie. Jakub Wankiewicz prostopadłym podaniem uruchomił Sławomira Radzikowskiego, który precyzyjnym lobem nad bramkarzem umieścił piłkę w siatce. Mecz zakończył się wysokim i przekonywującym zwycięstwem Powiślaka 4:0.

Michał Bicki - Sebastian Gołębiowski, Mateusz Antoniak, Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Maciej Pięta (40' Kamil Przychodzień), Rafał Banaszek, Michał Chwiszczuk (80'Artur Sułek), Krystian Salamandra (60' Jakub Wankiewicz), Mateusz Kamola (70' Sławomir Radzikowski), Damian Kopeć

2 października 2016, 14:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Polesie Kock 4:0 (2:0)