Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 15.08.2020 13:08:35

Ostre strzelanie w Końskowoli z happy endem

W 14. kolejce ligowej Powiślak grał w Końskowoli z Ładą 1945 Biłgoraj. W 8. minucie drużyna gospodarzy wyprowadziła kontratak, po którym piłkę od Michała Chwiszczuka otrzymał Damian Kopeć i pokonał bramkarza z Biłgoraja. Goście odpowiedzieli po pięciu minutach i na tablicy wyników widniał remis 1:1. W 17. minucie piłkarz Łady uderzył mocno zza pola karnego i pokonał Michała Bickiego. W pierwszej połowie obie drużyny mogły zdobyć kolejne bramki, ale brakowało skuteczności oraz dobrze w bramce dysponowani byli obaj bramkarze. Tuż po wznowieniu drugiej połowy błąd popełnił Mateusz Antoniak, po którym piłkarz Łady przejął piłkę, ale uderzył w słupek. W 62. minucie Michał Chwiszczuk dośrodkował piłkę z rzutu rożnego wprost na głowę Patryka Grzegorczyka, który strzelił wyrównująca bramkę. W 69. minucie piłkę zza pole karne wybił zawodnik Łady, do której dopadł Rafał Banaszek i silnym strzałem umieścił ją w bramce dając prowadzenie gospodarzom. W końcówce spotkania piłkarze z Biłgoraja odważniej zaatakowali, ale dobrze w bramce spisywał się Michał Bicki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Powiślaka 3:2.

Michał Bicki - Mateusz Antoniak, Grzegorz Mulawa, Patyk Grzegorczyk, Rafał Banaszek, Sebastian Gołębiowski (61' Karol Niećko), Jakub Wankiewicz (90' Szymon Kowalczyk), Michał Chwiszczuk (71' Artur Sułek), Kamil Przychodzień, Mateusz Kamola (78' Sławomir Radzikowski), Damian Kopeć

23 października 2016, 14:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Łada 1945 Biłgoraj 3:2 (1:2)
Damian Kopeć 8, Patryk Grzegorczyk 62, Rafał Banaszek 69 - Patryk Dorosz 13, Janusz Birut 17

Żółte kartki: Mulawa, Radzikowski

Sędziował Tomasz Korszeń (Biała Podlaska)