Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.10.2020 19:16:31

Osiem goli w Końskowoli

Ostatni mecz czwartoligowy w tym roku w Końskowoli Powiślak rozgrywał z najsłabszą drużyną rozgrywek, LKS Milanów. W 20. minucie spotkania Maciej Pięta był faulowany przed polem karnym gości, a rzut wolny na bramkę zamienił Michał Chwiszczuk. Odpowiedź gości była błyskawiczna. Powiślak był na prowadzeniu jedynie 2 minuty, goście wyrównali w 22. minucie. Kibice nie mogli narzekać na brak emocji, gdyż po kolejnych dwóch minutach Powiślak prowadził 2:1. Maciej Pięta dośrodkował piłkę do Mateusza Kamoli, a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza z Milanowa. Obie drużyny miały swoje okazje do strzelenia bramki, m.in. po strzale Mateusza Kamoli piłka odbiła się od słupka. W 43. minucie po raz kolejny Kamola otrzymał podanie od Macieja Pięty i strzałem głową podwyższył prowadzenie na 3:1, którego Powiślak nie oddał do końca pierwszej połowy.
W drugiej połowie odważniej zaczęli grać goście. Przyniosło to efekt w 53. minucie, kiedy to po dośrodkowaniu w pole karne piłkarz Milanowa przyjął piłkę w polu karnym i uderzył obok interweniującego Michała Bickiego. W 68. minucie mocne podanie zawodnika gości minęło linię obrony Powiślaka, a do piłki dopadł piłkarz LKS-u, który w sytuacji sam na sam strzelił wyrównującą bramkę. Gospodarze wzięli się do pracy i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 72. minucie Michał Chwiszczuk zagrał prostopadłe podanie do Dominika Gizińskiego, który w dogodnej sytuacji nie spudłował i strzelił czwartą bramkę dla Powiślaka. LKS Milanów nie poddawał się i po jednej z akcji zawodnik gości został sfaulowany w polu karnym przez Kamila Leszczyńskiego. Jedenastkę pewnie wykorzystał piłkarz z Milanowa i doprowadził do remisu 4:4. Do końca spotkania wynik meczu nie zmienił się i niespodziewanie Powiślak stracił punkty z LKS Milanów.

Michał Bicki - Sebastian Gołębiowski, Mateusz Antoniak, Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Maciej Pięta (63' Dominik Giziński), Rafał Banaszek, Michał Chwiszczuk, Krystian Salamandra (67' Jakub Wankiewicz), Sławomir Radzikowski (57' Artur Sułek), Mateusz Kamola

6 listopada 2016, 13:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - LKS Milanów 4:4 (3:1)
Michał Chwiszczuk 20, Mateusz Kamola 24, 43, Dominik Giziński 72 - Piotr Łotys 22, 68, Krystian Łotys 53, Michał Zarzecki 75 (k)

Żółte kartki: Leszczyński, Pięta, Wankiewicz