Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 10.08.2020 20:52:06

Runda zakończona porażką

W ostatnim meczu rundy wiosennej Powiślak grał z Lewartem Lubartów - drużyną prowadzoną przez byłego szkoleniowca Powiślaka, Roberta Makarewicza. Niestety, rok nie zakończył się pomyślnie dla naszej drużyny, która przegrała w wyjazdowym spotkaniu 1:0. Jedyna bramka padła w 24. minucie. W drugiej połowie Powiślak był przeważającą drużyną, ale to było zbyt mało by doprowadzić do wyrównania. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce w 75. minucie spotkania.

Michał Bicki - Sebastian Gołębiowski (80' Krystian Salamandra), Rafał Banaszek, Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Dominik Giziński, Karol Niećko, Artur Sułek (70' Rafał Giziński), Maciej Pięta, Mateusz Kamola (60' Damian Kopeć), Michał Chwiszczuk

12 listopada 2016, 12:00 - Lubartów
Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola 1:0 (1:0)
Mateusz Kompanicki 24

Żółte kartki: Banaszek, Dominik Giziński, Gołębiowski, Grzegorczyk, Leszczyński, Pięta