Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 30.10.2020 11:17:54

Wygrana w debiucie trenera

Mecz z Polesiem Kock był pierwszym pod wodz± nowego szkoleniowca drużyny, Marka Nowaka. Od pocz±tku Powi¶lak był stron± przeważaj±c± i już w 6. minucie miał doskonał± okazję do strzelenia bramki. Rzut karny wywalczył Rafał Banaszek, ale strzał z jedenastu metrów wykonywany przez Kamila Leszczyńskiego obronił bramkarz Polesia. Pomimo dobrej gry Powi¶laka do przerwy 0:0. W 77. minucie padła jedyna bramka w tym meczu, a jej autorem był Dominik Giziński. Powi¶lak wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do końca meczu. Było to pierwsze zwycięstwo ligowe od 19 marca.

Skład Powi¶laka
Maksymilian Żuber - Sebastian Gołębiowski (65 Mateusz Antoniak), Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Kamil Przychodzień, Dominik Giziński, Rafał Banaszek (80 Karol Niećko), Artur Sułek, Maciej Pięta (65 Krystian Brudz), Damian Kopeć (75 Mateusz Kamola), Rafał Giziński

14 maja 2017, 17:00 - Końskowola
Polesie Kock - Powi¶lak Końskowola 0:1 (0:0)
Dominik Giziński 77

Żółte kartki: Rafał Giziński, Gołębiowski, Pięta

Sędziował: Mateusz Garbaty (Zamo¶ć)

W 6. minucie Kamil Leszczyński (Powi¶lak) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz Polesia obronił).