Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 05.08.2020 18:06:56

Powiślak gościnny dla Włodawianki

W 30. kolejce ligowej do Końskowoli przyjechała Włodawianka Włodawa. Już w 8. minucie precyzyjnym strzałem popisał się jeden z zawodników gości i przyjezdni prowadzili 0:1. Powiślak starał się utrzymywać przy piłce ale nie stwarzał akcji, po których mogła paść wyrównująca bramka. W 78. minucie spotkania Włodawianka strzeliła drugą bramkę, a mecz zakończył się porażką Powiślaka 0:2.

Maksymilian Żuber - Sebastian Gołębiowski, Kamil Leszczyński, Mateusz Antoniak (46 Jakub Wankiewicz), Kamil Przychodzień, Maciej Pięta (75 Krystian Brudz), Artur Sułek, Dominik Giziński (85 Karol Niećko), Rafał Giziński, Mateusz Kamola, Damian Kopeć

28 maja 2017, 16:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Włodawianka Włodawa 0:2 (0:1)