Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 23.10.2020 07:29:25

Pewne zwycięstwo

Od początku meczu Powiślaka z Lutnią to nasza drużyna dyktowała warunki, ale nie potrafiła tego udokumentować bramką. Ta sztuka udała się w 24. minucie po trafieniu Artura Sułka. Przed przerwą Lutnia mogła doprowadzić do remisu po rzucie karnym, ale jedenastki nie wykorzystał jeden z piłkarzy gości. Kilka minut po zmianie stron Powiślak podwyższył prowadzenie za sprawą Mateusza Kamoli. W 85. minucie, po dośrodkowaniu piłki z bocznej strefy boiska, piłkarz Lutni niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki i mecz ostatecznie zakończył się pewnym zwycięstwem Powiślaka 3:0.

Maksymilian Żuber - Sebastian Gołębiowski, Patyk Grzegorczyk (68 Mateusz Antoniak), Kamil Leszczyński, Kamil Przychodzień, Rafał Banaszek, Artur Sułek (80 Karol Niećko), Rafał Giziński (62 Dominik Giziński), Mateusz Kamola (75 Krystian Brudz), Damian Kopeć, Maciej Pięta

3 czerwca 2017, 14:30 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Lutnia Piszczac 3:0 (1:0)
Artur Sułek 24, Mateusz Kamola 4, Daniel Czechowski 85 (s)

Żółte kartki: Banaszek, D. Giziński

Sędziował: Mateusz Garbaty (Zamość)

W 45. minucie Damian Artymiuk (Lutnia) nie wykorzystał rzutu karnego (uderzył obok bramki).

Bramki na 2:0 oraz 3:0