Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.10.2020 12:38:27

Trzecia wygrana z rzędu

W przedostatnim meczu sezonu Powi¶lak grał z LKS Milanów, najsłabsz± drużyn± ligi. Zwycięstwo Powi¶laka w tym meczu to był obowi±zek, z którego dobrze wywi±zali się piłkarze. Pierwsz± bramkę w meczu strzelił Damian Kopeć w 15. minucie spotkania, a na 2:0 podwyższył Artur Sułek w 32. minucie. Na tym strzelanie się nie zakończyło. W 69. minucie na 3:0 podwyższył Rafał Giziński i takim wynikiem zakończyło się spotkanie. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Powi¶laka bez straty bramki. W tym spotkaniu na boiskach IV ligi w barwach Powi¶laka zadebiutował Damian Rułka z drużyny juniorów.