Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl

Juniorzy z Mistrzostwem!
Drużyny juniorskie

W ostatnim meczu w sezonie 2016/2017 Powiślaka czekało ogromne wyzwanie, bowiem naszym rywalem była KS Góra Puławska a stawką było mistrzostwo ligi. Od początku meczu Powiślak starał się dużo utrzymywać przy piłce i rozgrywać na pole rywali. Dobre akcje na strzelenie bramki mieli Jakub Wankiewicz oraz Łukasz Stępień lecz brakowało ostatecznego wykończenia. Zawodnicy Góry także próbowali atakować na naszą bramkę lecz nasza obrona uniemożliwiała przedarcie się w strefę bramkową. Groźne akcje zażegnali Jakub Stalęga oraz Damian Kozak. W 33 minucie bramkę do szatni po dograniu Łukasza Stępnia strzelił Jakub Wankiewicz. Po pierwszej połowie widniał wynik 1:0 dla Powiślaka. Na początku drugiej części spotkania nasi gracze trochę się pogubili co próbowali wykorzystać rywale, jednak znakomicie w bramce spisywał się w tym meczu Damian Wójcik. Po wejściu Wojtka Sadurskiego i Huberta Hałasa obraz gry się nieco zmienił i to znów Powiślak był blisko bramki Góry. W 70 minucie Łukasz Stępień dostał podanie od Jakuba Wankiewicza i głową skierował piłkę do siatki. W samej końcówce spotkania, bo w doliczonym czasie gry podanie od Sebastiana Tusińskiego trafiło do Jakuba Wankiewicza, minął on rywali i po raz drugi skierował piłkę do siatki. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Powiślaka. Po meczu miała miejsce feta piłkarzy Powiślaka, którzy świętowali zdobycie mistrzostwa.

Damian Wójcik - Bartłomiej Lewtak, Jakub Stalęga, Damian Kozak, Przemysław Czarnobil, Hubert Wójcik (55 Wojciech Sadurski), Karol Kwiatek (60 Hubert Hałas), Damian Rułka (70 Sebastian Tusiński), Jakub Wankiewicz, Mateusz Murat, Łukasz Stępień

14 czerwca 2017, 17:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - KS Góra Puławska 3:0 (1:0)
Jakub Wankiewicz (33, 80), Łukasz Stępień (70)