Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 31.10.2020 21:21:12

Bardzo dobry mecz daje Powiślakowi remis!

Na inaugurację rozgrywek Powiślak zmierzył się na wyjeździe z faworytem całych rozgrywek Hetmanem Zamość. Mecz już od samego początku był ciekawy. W 13 minucie gry powstało zamieszanie pod bramką Michała Bickiego i bramkę z najbliższej odległości zdobyli gospodarze. Nie trzeba było długo czekać, gdyż 5 minut później Maciej Pięta wszedł w pole karne Hetmana a bramkarz gospodarzy sfaulował go. Arbiter nie miał innego wyboru i podyktował rzut karny. Do piłki podszedł świetnie spisujący się w tym meczu Grzegorz Fularski i zdobył bramkę wyrównującą. Nasi obrońcy nie pozwalali przedrzeć się ofensywie przeciwników dobrze rozgrywając piłkę. W 45 minucie po dośrodkowaniu Artura Sułka z rzutu wolnego piłkę głową strzelił Grzegorz Fularski i zdobył bramkę. Po pierwszej połowie wygrywaliśmy 1:2. Na początku drugiej części gry zawodnicy Hetmana atakowali naszą bramkę lecz Michał Bicki znakomicie interweniował. Obie drużyny miały swoje okazje i w 58 minucie gospodarze wyszli sam na sam z bramkarzem i wyrównali.  Cztery minuty później Powiślak wykonał zaledwie trzy podania i padła bramka na 2:3 - Damian Kopeć prostopadłym podaniem zagrał do Macieja Pięty, który w sytuacji sam na sam nie pomylił się. Hetman robił wszystko by przynajmniej zremisować w tym spotkaniu co udało im się w 83 minucie. Mecz zakończył się wynikiem 3:3 i sprawił nie małą niespodziankę.

Michał Bicki - Jakub Wankiewicz, Patryk Kędra (84 Patryk Grzegorczyk), Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek (73 Damian Miazga), Dominik Giziński, Grzegorz Fularski, Artur Sułek (63 Mateusz Kłyk), Maciej Pięta (75 Mateusz Kamola), Damian Kopeć (84 Krystian Salamandra).

12 sierpnia 2017, 17:00 - Zamość
Hetman Zamość - Powiślak Końskowola 3:3 (2:3)
Damian Kupisz 13, 58, Damian Otręba 83 – Grzegorz Fularski 18 (k), 45, Maciej Pięta 62

Żółte kartki: Fularski, Leszczyński, Grzegorczyk, Kędra

Sędziował: Rafał Reszka (Lublin)