Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.10.2020 19:22:22

W Szczebrzeszynie 0:2 dla Powiślaka

Początek pierwszej połowy w Szczebrzeszynie był bardzo wyrównany a nawet lekko przeważało Roztocze. Obraz gry zmienił się jednak w 20 minucie kiedy to piłkarze Powiślaka obudzili się i zaczęli atakować bramkę rywala. Doskonałą okazje na zdobycie gola miał w 22 oraz 27 minucie Grzegorz Fularski, który otrzymał piłkę od Macieja Pięty w polu karnym i ostatecznie przegrał swoje pojedynki z bramkarzem gospodarzy. Do końca pierwszej połowy to Powiślak był stroną dominującą lecz pierwsza część spotkania zakończyła się remisem 0:0. Na samym początku drugiej odsłony Mateusz Kamola podał piłkę do Grzegorza Fularskiego, który wszedł w pole karne rywali a bramkarz Roztocza sfaulował go. Sędzia wskazał na "wapno" a do piłki podszedł Patryk Grzegorczyk i pewnym strzałem zdobył bramkę na 0:1. W 68 minucie meczu gospodarze wyprowadzili kontrę i udało im się zdobyć bramkę, jednak sędzia liniowy zasygnalizował spalonego. Wciąż widniał wynik 0:1, lecz nie na długo. W 70 minucie gry Damian Kopeć dostał piłkę, okiwał obrońcę rywali i zdobył piękną bramkę. Do końca spotkania nasi obrońcy bardzo dobrze bronili i wyprowadzali piłkę, Jedną groźną akcje mieli jeszcze piłkarze Roztocza ale genialną interwencją popisał się Maksymilian Żuber. Mecz zakończył się zwycięstwem Powiślaka 0:2.

Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Damian Miazga, Grzegorz Fularski (90 Patryk Kędra), Artur Sułek (84 Krystian Salamandra), Maciej Pięta, Mateusz Kamola (56 Damian Kopeć).

20 sierpnia 2017, 17:00 - Szczebrzeszyn
Roztocze Szczebrzeszyn - Powiślak Końskowola 0:2 (0:0)