Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 08.08.2020 01:37:32

Remis po nienajlepszym spotkaniu

W meczu przeciwko Ruchowi Ryki Powiślak nie wyglądał najlepiej. Nasi zawodnicy atakowali na bramkę rywala jednak za każdym razem czegoś brakowało. W 35 minucie zawodnik Ryk sfaulował naszego piłkarza we własnym polu karnym po czym sędzia główny odgwizdał rzut karny. Do piłki poszedł Grzegorz Fularski i nie pomylił się. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. Druga połowa wyglądała tak samo. Obie drużyny miały akcje bramkowe lecz po stronie Powiślaka Maksymilian Żuber wraz z obrońcami dzielnie bronili bramki a także po swojej stronie zawodnicy Ruchu. Doskonałą okazję do zdobycia gola na 0:2 miał Rafał Giziński lecz zbyt lekko uderzył w piłkę. W 88 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę z główki zdobył gracz Ruchu. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Patryk Kędra (46 Patryk Grzegorczyk), Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Damian Miazga, Grzegorz Fularski (87 Tymoteusz Jezior), Artur Sułek (76 Kamil Przychodzień), Maciej Pięta (61 Rafał Giziński), Mateusz Kamola (46 Damian Kopeć).

16 września 2017, 16:00 - Ryki
Ruch Ryki - Powiślak Końskowola 1:1 (0:1)