Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.10.2020 11:44:37

Do przerwy 0:1
LigaMecz z Bogucinem dostarczył nam wiele emocji. W pierwszej połowie Powi¶lak starał się atakować ale brakowało wykończenia - Marcin Miturski trafił w słupek. Mecz toczył się na ¶rodku boiska, było sporo kopaniny. W ostatniej minucie pierwszej czę¶ci gry przyjezdni strzelili bramkę. Zawodnik z Bogucina uderzył niczym Paweł Brożek z meczu z Czechami i do przerwy przegrywali¶my 0:1. Obraz po przerwie nie zmienił się - było sporo walki w ¶rodku pola, momentami przyjezdni mieli przewagę. W 52 minucie po do¶rodkowaniu z rzutu rożnego wpadła do siatki Bogucina i mieli¶my remis. Ciężko stwierdzić kto strzelił bramkę, czy nie była ona trafieniem samobójczym czy może bezpo¶rednim strzałem z rogu przez Marcina Rożka. W 85 minucie po doskonałym podaniu w sytuacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych znalazł się Rafał Ciucias i z łatwo¶ci± skierował piłkę do bramki. W przebiegu całego spotkania mecz był na remis i takim wynikiem powinien się zakończyć. Cieszy więc kolejne zwycięstwo i 3 punkty.