Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 23.10.2020 23:18:12

Z Różanką tylko remis

Mecz z EKO Różanką rozpoczął się atakami Powiślaka na bramkę gości. Powiślak przeważał i mądrze grał piłką. W 29 minucie Mateusz Kamola został sfaulowany przed polem karnym rywali. Ten sam zawodnik podszedł do piłki i pięknym strzałem z rzutu wolnego zdobył bramkę. Po golu nasza drużyna zaczęła atakować jeszcze mocniej i za niecałe 10 minut Damian Kopeć dostał piłkę, wyszedł sam na sam z bramkarzem EKO i skierował piłkę do siatki. Po pierwszej połowie widniał wynik 2:0 dla Powiślaka. W drugie odsłonie nasi zawodnicy wyszli zbyt pewni siebie co wykorzystali piłkarze z Różanki. W 68 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i nieporozumieniu w obronie Powiślaka bramkę strzelił zawodnik EKO Różanki. Coraz częściej goście próbowali atakować jednak nasi obrońcy dobrze bronili. W 75 minucie groźnym strzałem popisała się Różanka trafiając w słupek. W 82 minucie przytrafił się błąd w defensywie, który wykorzystali goście i zdobyli bramkę na 2:2. Do końca spotkania Powiślak mocno napierał na Różankę jednak bez skutku. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2.

Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Patryk Kędra, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek (59 Rafał Giziński), Damian Miazga (72 Kamil Przychodzień), Grzegorz Fularski (80 Tymoteusz Jezior), Mateusz Kamola (53 Artur Sułek), Mateusz Kłyk (53 Maciej Pięta), Damian Kopeć.

15 października 2017, 14:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - EKO Różanka 2:2 (2:0)
Bramki: Mateusz Kamola 29, Damian Kopeć 36 – Patryk Błaszczuk 68, Wojciech Więcaszek 82

Żółta kartka: Maciej Pięta

Sędziował: Tomasz Ostrowski (Zamość)