Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 08.08.2020 02:35:17

Zimny prysznic
Klub

W walentynki, 14 lutego nasi piłkarze wyjechali do Mińska Mazowieckiego by zmierzyć się z tamtejsz± Mazovi±. Na pierwsz± połowę trener Giza wystawił bardzo młody skład. Rywale grali bardzo m±drze i było widać ich do¶wiadczenie, stracili¶my w tej odsłonie aż 5 bramek. W drugiej połowie na murawę wyszedł już starszy, bardziej do¶wiadczony skład i było widać różnicę. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla Mazovii. - "Wiadomo, że to tylko sparing, więc nie ma się co za bardzo ekscytować tym wynikiem. Dziwne było jedynie to, że po trzech pierwszych strzałach oddanych przez Mazovię padły trzy gole. Być może wpływ na taki rezultat miał fakt, że w podstawowym składzie na boisko wybiegł bardzo młody zespół? Z drugiej strony tym nie można się tłumaczyć, bo ci chłopcy też musz± się sprawdzić i uczyć." - tak wypowiedział się po meczu trener Łukasz Giza.

W tym sparingu testowało się dwóch zawodników - Bartłomiej G±ska oraz Adrian Dudkowski.