Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 03.08.2020 19:15:25

Porażka z Orłami i zwycięstwo z Wisł± II
Klub

W pierwszym sparingu rozgrywanym 17 lutego Powi¶lak podejmował Orły Kazimierz. W tym meczu skład naszej drużyny w większo¶ci był złożony z juniorów. Powi¶lak dobrze radził sobie z przeciwnikami i m±drze grał piłk± jednak w 28 minucie po do¶rodkowaniu z rzutu wolnego bramkę zdobyli przeciwnicy. Dziesięć minut póĽniej Wojciech Sadurski miał znakomit± okazję do zdobycia gola lecz niestety nie trafił w bramkę. W drugiej połowie sytuacje bramkowe mieli między innymi Jan Reniuszek czy Hubert Wójcik. Optycznie ten mecz był dobry lecz po kilku dobrych akcjach Orły zdołały strzelić jeszcze dwa gole i mecz zakończył się wynikiem 0:3. - "W pierwszym meczu zagrali przede wszystkim juniorzy. Piłkarsko chłopcy wygl±dali nieĽle, ale byli nieskuteczni, st±d taki wynik. Sama gra nie była zła." - wypowiedział się trener Giza.

Skład Powi¶laka
Cezary Gogacz (46 Maksymilian Zolech) - Bartłomiej G±ska (46 Przemysław Czarnobil), Patryk Kędra, Jakub Stalęga (46 Jan Reniuszek), Kamil Piotrowski (46 Bartłomiej Lewtak), Hubert Wójcik (46 Piotr Wójcik), Karol Kwiatek (46 Hubert Hałas), Tymoteusz Jezior (46 Damian Rułka), Krystian Salamandra (64 Hubert Wójcik), Mateusz Murat (78 Wojciech Sadurski), Wojciech Sadurski (64 Tymoteusz Jezior).

17 lutego 2018, 14:00 - Puławy (KEN)
Powi¶lak Końskowola - Orły Kazimierz 0:3 (0:1)
Bramki: -

W drugim meczu kontrolnym naszym przeciwnikiem były rezerwy puławskiej Wisły. Spotkanie nie zaczęło się zbyt ciekawie dla Powi¶laka, ponieważ po dwóch strzałach przegrywali¶my już 2:0. Szybko jednak otrz±snęli¶my się i już kilka minut po stracie drugiej bramki gola kontaktowego zdobył Grzegorz Fularski. Powi¶lak miał wiele okazji do zdobycia bramki lecz goalkeeper Puławian spisywał się bardzo dobrze. Po jednym z kontrataków kolejnego gola zdobyła Wisła co jeszcze bardziej zmotywowało Powi¶laka. W jednej z akcji obrońca Wisły sfaulował w polu karnym naszego zawodnika a do jedenastki podszedł Patryk Grzegorczyk i pewnie zmniejszył stratę. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 3:2 dla Wisły Puławy. W drugiej odsłonie skorygowali¶my błędy w obronie po czym naszym zawodnikom grało się jeszcze lepiej. Na samym pocz±tku bramkę zdobył Damian Kopeć, następnie Mateusz Kłyk. Pod koniec po dobrym podaniu Adriana Dudkowskiego gola zdobył Maciej Pięta a wynik końcowy ustalił Mateusz Kłyk strzelaj±c po raz drugi. Mecz zakończył się wynikiem 3:6 dla Powi¶laka.

Maksymilian Żuber (46 Michał Bicki) - Mateusz Antoniak, Patryk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński (60 Rafał Banaszek), Artur Sułek, Rafał Banaszek (46 Damian Miazga), Łukasz Mietlicki (46 Adrian Dudkowski), Maciej Pięta (46 Jakub Wankiewicz), Mateusz Kamola (46 Mateusz Kłyk), Grzegorz Fularski (60 Łukasz Mietlicki), Damian Kopeć.

17 lutego 2018, 16:00 - Puławy (MOSiR)
Wisła II Puławy - Powi¶lak Końskowola 3:6 (3:2)
Bramki: Mateusz Kłyk x2, Grzegorz Fularski, Patryk Grzegorczyk (k), Damian Kopeć, Maciej Pięta

W tych sparingach w dalszym ci±gu testowało się dwóch zawodników - Bartłomiej G±ska i Adrian Dudkowski.