Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 14.08.2020 03:42:40

Szawara wybronił mecz

Mecz z Biłgorajem mimo wielu okazji podbramkowych zakończył się naszą porażką. Już w 18 minucie meczu po naszej składnej akcji strzał obronił goalkeeper gospodarzy. Natomiast niespełna dziesięć minut później po groźnym strzale z rzutu wolnego piłka leciała ku bramce lecz w ostatniej chwili wybił ją Patryk Grzegorczyk. W 30 minucie Łada wykonywała rzut rożny, po którym piłka leciała wprost na głowę dobrze ustawionego zawodnika rywali jednak Patryk Kędra wyprzedził go. W 32 i 37 minucie odpowiednio strzelali Jakub Wankiewicz oraz Mateusz Kamola lecz górą z tych pojedynków wychodził bramkarz. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej części spotkania Powiślak napierał na bramkę gospodarzy jednak po jednym z ataków Łada wyprowadziła kontratak. Nasi obrońcy nieco zaspali i prawym skrzydłem pobiegł napastnik rywali, dośrodkował i bramkę zdobył Damian Rataj. Powiślak walczył do końca jednak niesamowite interwencje Łukasza Szawary sprawiły, że nie zdobyliśmy bramki. Spotkanie zakońćzyło się wynikiem 1:0 dla Łady Biłgoraj.

"Nie przypominam sobie pojedynku, w którym stworzyliśmy sobie bodajże siedem stuprocentowych sytuacji. Mecz dziwny, bo mimo naszej gorszej gry, potrafiliśmy zagrażać bramce gospodarzy, ale mimo wszystko przegraliśmy. Trochę szkoda, bo do przerwy mieliśmy dwie stuprocentowe okazje, gdzie wystarczyło tylko dobrze uderzyć w piłkę. Po przerwie tych sytuacji było jeszcze więcej [...]" - tak wypowiedział się po meczu trener Giza.

Michał Bicki - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk, Patryk Kędra (62 Damian Miazga), Kamil Leszczyński, Łukasz Mietlicki (64 Maciej Pięta), Rafał Banaszek, Adrian Dudkowski, Artur Sułek, Grzegorz Fularski (73 Rafał Giziński), Mateusz Kamola (58 Damian Kopeć).

22 kwietnia 2018, 15:00 - Biłgoraj
Łada 1945 Biłgoraj - Powiślak Końskowola 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Rataj 56

Żółta kartka: Patryk Kędra

Sędziował: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska)