Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 22.10.2020 00:07:46

Victoria Powiślaka, falstart rywali

W meczu z Victorią Żmudź swoją klasę pokazał Powiślak. Już w 9 minucie Damian Miazga zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego. Nasz zespół ciągle atakował jednak swoją sytuację mieli też rywale - w 14 minucie oddali mocny strzał z dystansu jednak dobrą interwencją popisał się Maksymilian Zolech parując piłkę na rzut rożny. Kolejno w 20, 21 i 30 minucie swoje sytuacje mieli Artur Sułek, Grzegorz Fularski oraz Kamil Leszczyński jednak piłka nie znalazła się w siatce. W 36 minucie goście wybili futbolówkę przed pole karne gdzie strzał oddał Rafał Giziński podwyższając wynik na 2:0. W 37 oraz 38 minucie dwie czerwone kartki ujrzeli rywale - jedna za faul przy wyjściu sam na sam, a druga za wulgarne podważanie decyzji sędziego. Po przerwie obraz gry nie zmienił się, Powiślak przeważał jeszcze bardziej. W 47 minucie strzał w poprzeczkę oddał Maciej Pięta. Niemalże dziesięć minut później po dośrodkowaniu Grzegorza Fularskiego kolejną bramkę zdobył Rafał Giziński. Od tego momentu piłkarze Victorii zaczęli odstawiać istną komedię. Nieatakowany zawodnik gości położył się nagle na ziemię i zasygnalizował kontuzję schodząc z boiska (wykorzystano dostępne zmiany). W 58 minucie na boisko wszedł Mateusz Kłyk i już minutę od wejścia zdobył piękną bramkę pod poprzeczkę. W 65 minucie arbiter główny wskazał na "wapno" po faulu na Macieju Pięcie. Do piłki podszedł Patryk Grzegorczyk jednak górą wyszedł goalkeeper przyjezdnych. W 68 minucie na pustą bramkę uderzył Artur Sułek, który zdobył piątego gola dla naszej drużyny. W 70 minucie goście zrezygnowali z dalszej gry i sędzia odgwizdał koniec meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0 dla Powiślaka.

Maksymilian Zolech - Jakub Wankiewicz (69 Wojciech Sadurski), Patryk Grzegorczyk, Patryk Kędra, Kamil Leszczyński (58 Mateusz Kamola), Rafał Giziński (58 Mateusz Kłyk), Damian Miazga (46 Rafał Banaszek), Grzegorz Fularski, Damian Kopeć (46 Maciej Pięta), Artur Sułek, Kamil Przychodzień.

27 maja 2018, 17:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Victoria Żmudź 5:0* (2:0)
Bramki: Damian Miazga 9; Rafał Giziński 36, 55; Mateusz Kłyk 59; Artur Sułek 68

Żółta kartka: Damian Miazga
Czerwone kartki: Jakub Grądzki (za faul), Michał Gregorowicz (za niesportowe zachowanie)
Niewykorzystany rzut karny: Patryk Grzegorczyk w 65′ (obrona bramkarza)

Sędziował: Piotr Kasperski (Lublin)