Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 08.08.2020 02:22:05

Pewne zwycięstwo
Klub

Mecz z Gryfem Policzna był dobrym spotkaniem do przetestowania taktyki oraz zawodników. Już w 8' Mateusz Kamola "napoczął" rywali a zaledwie minutę później prowadzenie podwyższył nowy nabytek Paweł Bielak. W dalszej części spotkania to Powiślak wciąż przeważał a gospodarze nie mieli za wiele okazji. W 30' strzał rywali minął bramkę Maksymiliana Zolecha. Nie całe dziesięć minut później Maciej Pięta sfaulował przed polem karnym Rafała Banaszka co było początkiem utraty gola. Gryf dośrodkował piłkę na piąty metr gdzie napastnik nie pomylił się i umieścił ją w siatce nie dając szans bramkarzowi z Końskowoli. Worek z bramkami otworzył się na dobre w drugiej części spotkania. Swoje sytuacje perfekcyjnie wykorzystali Rafał Giziński oraz Mateusz Kłyk. Warto także wspomnieć że mogło paść więcej goli jednak dwukrotnie sędzia uznał spalonego przy akcjach Mateusza Kłyka. Dobrej okazji nie wykorzystał także Tymoteusz Jezior. Spotkanie zakończyło się wysokim wynikiem 1:5 dla Powiślaka.

W tym sparingu wystąpiło czterech zawodników testowanych.

Maksymilian Zolech - zawodnik testowany I, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, zawodnik testowany II, Wiktor Bogusz, Damian Miazga, Maciej Pięta, Paweł Bielak, Mateusz Kamola, Damian Koprucha oraz Michał Bicki, Adrian Dudkowski, Rafał Giziński, Tymoteusz Jezior, Mateusz Kłyk, Łukasz Mietlicki, Kamil Przychodzień, dwóch zawodników testowanych.

27 lipca 2018, 18:00 - Policzna
Gryf Policzna – Powiślak Końskowola 1:5 (1:2)
Bramki: ? 39 - Mateusz Kamola 8, Paweł Bielak 9, Rafał Giziński 61, Mateusz Kłyk 68, 73