Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 12.08.2020 19:47:14

Z Lublinianką tylko punkt

W niedzielę 19 sierpnia Powiślak podejmował u siebie Lubliniankę Lublin. Mecz nie rozpoczął się dla nas zbyt dobrze, gdyż w 14' po dośrodkowaniu gości bramkę z pierwszej piłki zdobył Rafał Stępień. Czternaście minut później Rafał Giziński dośrodkował do Kamila Leszczyńskiego, a ten dograł główką do Sebastiana Pydy, który głową umieścił futbolówkę w siatce. W 31' oraz 38' kolejno swoich sił próbowali Damian Koprucha i Paweł Bielak, jednak dobrze w tym dniu spisywał się Maksymilian Żuber. W 42' Rafał Giziński był faulowany w polu karnym, po czym sędzia wskazał na "wapno". Ten sam zawodnik podszedł do piłki i dał prowadzenie Powiślakowi. Zaledwie minutę później Robert Kazubski podał do Damiana Kopruchy, który ograł obrońców, minął bramkarza i zdobył bramkę. Pierwsze czterdzieści pięć minut zakończyło się wynikiem 3:1. Na samym początku drugiej połowy, bo w 50' goście wymienili kilka podań i po rajdzie jednego z graczy zdobyli gola z około jedenastu metrów. Piłka musnęła jeszcze po ręce Kasperka. Sytuacje strzeleckie miał jeszcze nasz zespół jednak górą z pojedynków wychodził Żuber. W 67' z rzutu wolnego do remisu doprowadził Damian Kamola. Do końca spotkania nasi piłkarze próbowali jeszcze wyjść na prowadzenie, jednak bezskutecznie. Mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Oskar Kasperek - Sebastian Pyda, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński (69 Patryk Grzegorczyk) - Adrian Dudkowski, Wiktor Bogusz, Damian Miazga (46 Łukasz Mietlicki), Robert Kazubski (72 Maciej Jakóbczyk), Rafał Giziński - Paweł Bielak (83 Mateusz Kamola), Damian Koprucha (46 Mateusz Kłyk).

19 sierpnia 2018, 16:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola – Lublinianka Lublin 3:3 (3:3)
Bramki: Sebastian Pyda 28, Rafał Giziński 42 (rzut karny), Damian Koprucha 43 – Rafał Stępień 14, Adrian Rapa 50, Damian Kamola 67

Żółte kartki: Mateusz Kłyk x2, Damian Miazga, Mateusz Antoniak, Sebastian Pyda, Patryk Grzegorczyk
Czerwona kartka: Mateusz Kłyk 90+4'

Sędziował: Rafał Reszka (Lublin)