Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 01.11.2020 01:38:42

Kłyk razy dwa i trzy punkty zostają w Końskowoli!

Zawodnicy Górnika II Łęczna weszli dobrze w mecz oddając strzał już w 1' - jednak dobrze interweniował Maksymilian Zolech. Sześć minut później nie mieliśmy już tyle szczęścia. Goście wyszli z ładną akcją oddając strzał, który odbił się jeszcze od naszego obrońcy i wpadł do siatki. Widniał wynik 0:1. Po utracie gola zaczęliśmy się budzić od razu stwarzając sobie sytuacje - po dośrodkowaniu Kazubskiego uderzał Kłyk, lecz niecelnie. Bardzo ładną akcję mogliśmy zobaczyć w 33'. Adrian Dudkowski podał do Rafała Gizińskiego, który po rajdzie podał w "uliczkę" do Mateusza Kłyka a ten strzałem z "czuba" pokonał goalkeepera przyjezdnych. Do końca pierwszej połowy swoje sytuacje mieli jeszcze Bielak czy Pięta lecz wynik nie uległ zmianie. Początek drugich czterdziestu pięciu minut to atak naszej drużyny. W 49' Giziński odebrał piłkę i po raz kolejny wypuścił Mateusza Kłyka, który przelobował bramkarza Górnika. W późniejszym czasie zespół z Łęcznej miał sporo sytuacji ze stałych fragmentów gry, jednak za każdym razem można było ujrzeć niedokładne dośrodkowanie. Swoje okazje mieli też nasi gracze, lecz nie zdołaliśmy zdobyć gola. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla naszej drużyny.

Maksymilian Zolech - Sebastian Pyda, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński - Robert Kazubski (70 Maciej Jakóbczyk), Wiktor Bogusz, Rafał Giziński (87 Damian Miazga), Maciej Pięta (87 Łukasz Mietlicki), Adrian Dudkowski - Paweł Bielak, Mateusz Kłyk (77 Damian Koprucha).

29 sierpnia 2018, 17:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna 2:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Kłyk 33, 49 – Tomasz Czogała 7

Żółte kartki: Adrian Dudkowski, Wiktor Bogusz

Sędziował: Marcin Kluk (Zamość)