Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.10.2020 22:51:33

Czwórka do zera
LigaW dzisiejszym meczy Powiślak Końskowola pewnie pokonał Serokomlę Janowiec 4:0. Na początku obie drużyny próbowały atakować jednak bezskutecznie. Z czasem przewagę stwarzał sobie Powiślak, który udokumentował ją w 22 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę strzelił Jakub Łuczyński. 9 minut później po strzale Michała Białka zza pola karnego, Powiślak prowadził już 2:0. Przed przerwą obraz gry nie zmienił się, drużyna z Końskowoli przeważała lecz bramki "do szatni" nie strzeliła.
Druga połowa rozpoczęła się imponująco. W pierwszej akcji bramkę zdobył Marcin Radomski po lobie nad bramkarzem. Serokomla już się nie podniosła. Co chwilę pod jej bramką Powiślak stwarzał kolejne, groźne akcje. W 62 minucie dzieła zniszczenia dokonał najlepszy strzelec Powiślaka w tym sezonie, Rafał Ciucias. Kolejne akcje i groźne strzały przede wszystkim Michała Białka nie przyniosły zmiany rezultatu. Po dzisiejszym meczu można pochwalić drużynę z Końskowoli, która była zespołem zdecydowanie lepszym i w drugiej części spotkania praktycznie cały czas atakowała. Ponadto cieszy powrót po kontuzji Marcina Rożka.