Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl

Wyniki turnieju o Puchar Prezesa Zarządu BS w Końskowoli
Drużyny juniorskie

W sobotę 22 czerwca młodzicy starsi Powiślaka byli gospodarzami VI edycji turnieju o Puchar Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Końskowoli. W turnieju wzięły udział trzy zespoły z powiatu puławskiego: Orły Kazimierz, Powiślak Końskowola oraz Wisła Puławy. Gra toczyła się systemem każdy z każdym, 2x po 20 minut. Triumfatorem zmagań okazała się drużyna puławskiej Wisły, która pewnie wygrała oba mecze. Drugie miejsce zajął zespół Orłów Kazimierz, a trzecia lokata przypadła podopiecznym Marcina Rożka.

Wyniki
Powiślak Końskowola – Orły Kazimierz 2:3
Bramki: Dawid Osek, Mateusz Szczepanki

Powiślak Końskowola – Wisła Puławy 1:6
Bramka: Kacper Owczarek

Wisła Puławy – Orły Kazimierz 7:1

W niedzielę 23 czerwca w turnieju rywalizowali młodzicy młodsi. W rozgrywkach wzięły udział cztery zespoły: MKS Ryki, Powiślak Końskowola, Promnik Gończyce oraz Widok Lublin. Zwycięzcą okazała się drużyna z Lublina. Drugie miejsce zajął Powiślak nie przegrywając żadnego meczu, a podium uzupełnił Promnik Gończyce. Na czwartej lokacie znalazł się MKS Ryki.

Główny sponsor turnieju Bank Spółdzielczy w Końskowoli ufundował dla każdej drużyny piękny pamiątkowy puchar i piłkę, a każdy z zawodników w nagrodę otrzymał medal, dyplom i worek treningowy. Przyznano również trzy wyróżnienia indywidualne - za najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika.

Warto również wspomnieć, że nasz pomocnik Bartek Kiełczewski został wyróżniony nagrodą indywidualną za najlepszego zawodnika sobotniego turnieju, a Wiktor Mańka został uznany najlepszym zawodnikiem niedzielnych zmagań.