Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Żak F2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl

Gra błędów w końcówce spotkania
Klub

Na ostatni mecz sparingowy Powiślak wyjechał do Pionek by zmierzyć się z tamtejszym Prochem. W pierwszej połowie było dużo walki i obie drużyny miały swoje okazje strzeleckie. Jedną z groźniejszych akcji był rajd napastnika rywali i wygrany pojedynek z Maciejem Piętą, po czym zawodnik niecelnie uderzył. Po stronie naszego zespołu swoich szans próbowali m.in Sławomir Radzikowski oraz piłkarze testowani, lecz górą wychodził bramkarz. W 34' po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę z główki zdobył Adrian Dudkowski. Nie na długo prowadziliśmy, gdyż zaledwie sześć minut później po składnej akcji gospodarzy widniał już wynik 1:1. W drugiej połowie nastąpiły roszady w składzie. Proch zaczął przeważać. Po błędzie w naszej defensywie zawodnik z Pionek wyszedł sam na sam z Zolechem, gdzie lepszy okazał się nasz goalkeeper. W samej końcówce spotkania przydarzyło nam się wiele błędów co poskutkowało utratą dwóch bramek. Ostatecznie Powiślak przegrał to spotkanie wynikiem 3:1.

Jakub Zolech - Sebastian Pyda (65' zawodnik testowany V), Mateusz Łakomy, Mateusz Antoniak (46' Kamil Piotrowski) - Marcin Gil (46' zawodnik testowany III), Adrian Dudkowski (70' Mateusz Murat), Rafał Banaszek (46' Jan Wankiewicz), Maciej Pięta (58' Wojciech Łazeba) - zawodnik testowany I (80' Dawid Bartoś), zawodnik testowany II (75' Dawid Kuśmierz), Sławomir Radzikowski (49' zawodnik testowany IV).

7 sierpnia 2019, 18:00 - Pionki
Proch Pionki - Powiślak Końskowola 3:1 (1:1)
Bramki: ? 40', ? 85', ? 88' - Adrian Dudkowski 34'