Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 03.08.2020 20:26:30

Komplet punktów jedzie do Łęcznej

W spotkaniu Powiślaka Końskowola z Górnikiem II Łęczna od początku meczu przeważała drużyna Łukasza Gizy. W 10' dobrą akcję zmarnował Marcin Gil. Sześć minut później z podaniem Macieja Pięty w polu karnym minął się Damian Koprucha. Decydującą okazją, mającą wpływ na dalszy przebieg meczu była sytuacja z 27' kiedy to faulowany w szesnastce rywali został Marcin Gil. Sędzia główny wskazał na "wapno". Do futbolówki podszedł Koprucha, który tym razem uderzył wysoko nad bramką. Pierwsza połowa zakończyła się zatem bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie w dalszym ciągu w posiadaniu piłki był Powiślak lecz nie widzieliśmy konkretnych strzałów na bramkę przeciwników. Dobrze w defensywie radzili sobie gracze Górnika. W 63' po ich kontrze i dobrej akcji napastników z Łęcznej padł gol. Przegrywaliśmy i dążyliśmy do wyrównania, jednak mimo wielu prób nic z tego nie wynikło. Ulegliśmy rezerwom Górnika Łęczna 0:1.

"Gratulacje dla Górnika Łęczna za konsekwentną grę w obronie. Uważam, że przegraliśmy przez naszą słabość, bo w pewnych sytuacjach nie potrafiliśmy zachować się w odpowiedni sposób. Absolutnie nie ujmuję tutaj drużynie gości, która strzeliła bramkę i wygrała, choć przykre jest to, że przegrywamy z zespołem, który rocznikowo prezentuje się bardzo młodo. To powinno dać do myślenia moim zawodnikom. Muszą sobie oni zdawać sprawę z tego, że grali z chłopakami, którzy dopiero wchodzą w tę seniorską piłkę albo jeszcze są juniorami." - tak po meczu wypowiedział się trener Giza.

Jakub Zolech - Mateusz Antoniak, Mateusz Łakomy, Daniel Krzysztoszek - Maciej Pięta, Rafał Banaszek (79' Mateusz Murat), Jan Wankiewicz, Adrian Dudkowski (79' Wojciech Łazeba) - Marcin Gil (79' Mateusz Kamola), Krystian Kobus (64' Jakub Pryliński), Damian Koprucha.

15 września 2019, 15:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Cielebąk 63′