Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 09.08.2020 09:37:29
SPONSORZYŁukasz Giza odchodzi z klubu
Klub

Zarząd K.S. Powiślak Końskowola informuje, że w dniu 19 maja 2020 r. trener Łukasz Giza przestał pełnić rolę pierwszego szkoleniowca drużyny seniorów. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Trener Giza został szkoleniowcem Powiślaka 28 czerwca 2017 r. kiedy to zastąpił na stanowisku Marka Nowaka. Związany z naszym klubem był od sezonu 2013/2014, na początku w roli zawodnika, później w roli asystenta, kończąc na roli pierwszego szkoleniowca. W trakcie swojego pobytu zdobył Puchar Polski na szczeblu okręgu lubelskiego oraz zajmował wysokie miejsca w tabeli IV ligi.

Dziękujemy trenerowi Gizie za wkład oddany w rozwój naszego klubu, życząc powodzenia w dalszej karierze trenerskiej, jak również w życiu prywatnym.

"Chciałbym podziękować Zarządowi Klubu za te 7 lat spędzonych w Powiślaku. Przeszedłem w tej drużynie ekstremalną ścieżkę, czyli od zawodnika, poprzez asystenta, skończywszy na pierwszym trenerze. W szczególności chciałbym podziękować prezesowi Arturowi Suszkowi za to, że dał mi szansę prowadzić zespół na IV-ligowym poziomie, można powiedzieć bez doświadczenia. Mam nadzieję, że się nie zawiódł, bo uważam, że dosyć fajnie wszystko wyglądało. Cóż mogę więcej powiedzieć. Przez obecną sytuację, przez panującego wirusa zmieniły mi się koncepcje w głowie odnośnie dalszej przyszłości. Chciałbym na obecną chwilę trochę odpocząć, aczkolwiek jeżeli trafi się jakieś fajne wyzwanie to może się go podejmę. Można powiedzieć jednym słowem, chociaż dziwnie to brzmi, że człowiek się trochę "wypalił". Chciałbym poszukać trochę innych wyzwań. Ze swojej strony najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich związanych z tym klubem. Życzę przede wszystkim, żeby Powiślak spokojnie w tej lidze grał, bo myślę, że akurat ta liga jest adekwatna dla tego zespołu. Zawsze było tak, że Powiślak był ceniony i mam nadzieję, że tak zostanie." - tak o zaistniałej sytuacji wypowiedział się trener Łukasz Giza.

Nazwisko nowego szkoleniowca zostanie ogłoszone w najbliższym czasie. O sytuacji będziemy informowali na bieżąco. Do tego momentu obowiązki pierwszego trenera Powiślaka będzie pełnił Michał Bicki.

Post na Facebook'u
Post na Instagramie

Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

IV liga, grupa 1
2. kolejka

08.08.2020, godz. 11:00
-:-
(-:-)
Górnik II
Łęczna
Powiślak
Końskowola
Tabela
>>Więcej
Powiślak na Facebook'u
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 253
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: AdrianCach
Zajrzyj
LZPN
Portal lubsport.pl
Portal 90minut.pl
Wisła Puławy
Kolejki ligowe
Następna kolejka | Poprzednia kolejka

2. kolejka

Opolanin -:- Bizon
POM-Iskra -:- Włodawianka
Huragan -:- Lutnia
Lublinianka -:- Sparta
Górnik II -:- Powiślak
Orlęta -:- Start 1944